Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi na miesięcznym Carbonie/Atlantique nie zaszkodził ;)

Skąd wiesz? No właśnie.

Skoro wciąż to żyje,a wygląd szczególnie nie siadł,no to wiem.

Tym bardziej,że dałem tego symbolicznie jakieś 2kliki na panel co by ręcznik po samej wodzie nie jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jeśli chciałbyś to zweryfikować to musiałbyś podzielić jakiś element na 3 części, na dwóch skrajnych położyć samego sonaxa oraz samego zymola, a pomiędzy nimi umieścić kanapkę tych dwóch. Kwestia wyglądu jak wiemy jest dyskusyjna, zwłaszcza na małych powierzchniach. Według mnie to nie ma sensu bo zymole same w sobie mają bardzo dobry beading, a tępota powierzchni po sonaxie zepsuje efekt nawoskowanego auta. Każdy i tak zrobi jak uważa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że jeśli chciałbyś to zweryfikować to musiałbyś podzielić jakiś element na 3 części, na dwóch skrajnych położyć samego sonaxa oraz samego zymola, a pomiędzy nimi umieścić kanapkę tych dwóch. Kwestia wyglądu jak wiemy jest dyskusyjna, zwłaszcza na małych powierzchniach. Według mnie to nie ma sensu bo zymole same w sobie mają bardzo dobry beading, a tępota powierzchni po sonaxie zepsuje efekt nawoskowanego auta. Każdy i tak zrobi jak uważa ;)

Dziękuje za cenne rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległem z szukajką :wallbash:

czy ktos mógłby mi na szybko zapodać linka gdzie mam szukać nt. pianownicy do myjek ciśnieniowych.

Mam nową pianownicę i za chu chu nie mogę jej wyregulować :thumbdown:

próbowałem znaleźć na forum ale trudno się przebić przez Marolexa w temacie"pianownica" :-]

nie chciałbym zakładać tematu/posta jak mi pianownica nie robi :kox: wole najpierw skorzystać z dobrych rad na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czym nakładać PB Natural Look na deskę rozdzielczą i inne plastiki wewnątrz?

Mam do dyspozycji aplikator piankowy oraz z mikrofibry.

 

Czy jeżeli wcześniej pielęgnowałem je np za pomocą Plaka, to wcześniej potraktować APC?

Mam Nielsen Cyclone, czy 1:10 - to nie będzie za mocne?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu glinki - autko troszkę ponad rok (kia) nie glinkowane stan lakieru dobry ale pod ręką wyczuwalne gdzieniegdzie jakieś ostre brudy. Czy gnlinka VP YELLOW może być użyta czy szukać czegoś innego. Tę VP YELLOW mam obecnie ale jeżeli się nie nadaje to kupię inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps, posiadam zółtą VP i też po roku miałem gdzie nie gdzie jakieś wyczuwalne paprochy pod ręką i bardzo dobrze sobie z tym poradziła, więc myślę, że się spokojnie nada. Po umyciu samochodu po tej glince lakier stał się gładziutki, więc jeśli nie masz nie wiadomo jak dużego syfu to się nada jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.