Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy mam pytanko można polerować przyczepę kempingową Niewiadów? czytałem inne fora i opinie są podzielone

Kto Ci zabroni spróbować? ;)

Duragloss #501 np.

http://www.waxparadise.pl/produkt,Durag ... ,6547.html

http://showcarshine.pl/956-duragloss-50 ... -aio-.html

 

Opisz jak wyszło, sam się zastanawiałem, ale moja przyczepa potrzebuje tylko zabezpieczenia, więc po łatwiźnie dostanie BSD i zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzak pisz lepiej jak wrażenia po Prima Amigo ;) ?

Dopiero w sobotę... Dziś mycie, glinka i jak czas pozwoli obklejanie. Jutro mam nadzieję smyrnąc trochę padło polerką i finał przewidziany na sobotę :) Postaram się porobić zdjęcia i film (jak będzie z czego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odświeżacie autka na szybko, np do sprzedaży?

 

Dla szybkiego odświeżenia autka, która lepsza kombinacja:

1. FG400 na żółtym 3M, na to Lusso RC i Carbon?

2. A15+ na zółtym 3M i na to Carbon?

 

A15+ z żółtym 3m i carbonem już przetestowałem -efekt świetny tylko wiadomo 15nastka to dobry wypełniacz. FG400 jeszcze się nie bawiłem, a podobno o wiele lepsza pasta niż 5cetka i może lepiej jej użyć dla lepszego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie: Robiłem Vagowski lakier FG400 i SF3000 i mam wrażenie, że pod słońce są widoczne dalej lekkie holosy. To wina słabego wykończenia, czy potrzeba zakupić SF 4000?

A może samym cleanerem (AF REjuvenate, Duragloss #652) to wyprowadzę? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie: Robiłem Vagowski lakier FG400 i SF3000 i mam wrażenie, że pod słońce są widoczne dalej lekkie holosy. To wina słabego wykończenia, czy potrzeba zakupić SF 4000?

A może samym cleanerem (AF REjuvenate, Duragloss #652) to wyprowadzę? :o

 

To jeszcze przedstaw informację jakim padem pracowałeś na 3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba Ci 4000!! weź i popraw Fg400 na gąbce średniej jak nie masz innej pasty, a jak masz to spróbuj np PF 2500 na polishu i wtedy wykończ niebiskim 3m i 3000. Nie dałeś zdjęcia to niewiadomo jakie te holosy duże są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, niestety nie mam zdjęć. Holosy nie są mocne - tak naprawdę nawet nie zawsze je widać. Spróbuję zrobić tak jak radzisz, bo nie uśmiecha mi się kupować całej butelki SF 4000, z którą później nie będę miał co zrobić :mrgreen:

Spróbuję przelecieć auto jeszcze żółtym urbanem na FG 400, bądź pogłaskać UC przed gradacją 3000.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fg 400 jest na tyle fajna, że na gąbce zostawia bardzo przyzwoite wykończenie, niekiedy właśnie tak robiłem, że po futrze kilka przejazdów FG400 na gąbce i holosy były minimalne i później 3000 czy 4000 dawała sobie z tym radę. Zresztą fg400 jest pastą one step jakby ktoś nie widział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prix ładnie krwawił, felgi lux doczyszczone, ale...

 

 

ale ciężarki zostały zielone :/ Gdzieś czytałem że deironizery wokół ciężarków krwawią na zielono. Nie mogę znaleźć tego tematu.

 

Jak zmyć to zielone(?), bo wygląda tragicznie na grafitowych felgach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób znających temat VAGa.

Kolega sprzedaje Tuarega i to podobno w dobrej wersji.

Kupiec zapytał go co to za opcja. I tu pojawia sie pytanie.

Jak to ustalić skoro nie ma na ten temat żadnej informacji w papierach auta, fakturach a nawet częściowo rokodowanym VINie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.