Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, przeciez widac ze podloga oberwala. W najgorszym wypadku to i zawieszenie sie tez ruszylo. Klapa, zderzak, lampa, nie widac czy lewa cwiartka cala , i czy przypadkiem klapa lekko dachu nie zaciagnela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne dwie pionowe rysy do podkładu, tym razem na prawych przednich drzwiach - typowe od rantu drzwi innego samochodu. Praktycznie co 1-2 tygodnie jakieś bydło zostawia mi takie pamiątki na lakierze - i co usunę, pojawia się kolejna (2 miesiące temu na prawych drzwiach, przy lusterku lakier aż się zrolował, a rysa powstała do blachy). Szlag mnie trafia na bezmyślność i brak szacunku dla rzeczy, należących do innej osoby. W końcu wyjdę wieczorkiem z gwoździem i pojadę pajacom po ich autkach (mam 99 % pewności, którzy dwaj mistrzowie tak "gnoją" mi lakier).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower teraz trudno sprzedać - prawie wszyscy producenci nabijają nr na ramie , lub na innych elementach. Narzędzia i autokosmetyki łatwiej jest "puścić" między znajomymi. Przypuszczam, że zabierając kosmetyki, nawet nie bardzo wiedzieli, co zabierają i do czego dokładnie może to posłużyć... Takich dorwać, tłuc i patrzeć, czy równo puchną... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie pogoda i dzisiejsza sytuacja z rana. Jakiś sk@$%! wyprzedzał na obwodnicy mojego miasta i debil jechał na czołówkę ze mną. Myślałem że będzie próbował się schować w kolumne aut, ale on ani myślał to robić i dosłownie jak już było 20 metrów szarpnąłem mocno kierownicą w prawo, a ten imbecyl przejechał sobie obok moim pasem!!! :zly: Akurat jechałem dostawczakiem a na pace ponad tona ładunku i po takim manewrze nieźle mną zakołysało... Jakbym jechał osobówką to na 100% bym zawrócił i zatrzymał tego imbecyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bienek, to mi przypomniałeś sytuację kiedy w ostatni weekend wracaliśmy z żoną od rodziców. Na trasie wyprzedzał mnie golf kombi na kieleckich blachach. Już w lusterku widziałem go bo samochody za mną brał jeden za drugim. Natomiast jak doszedł do mnie to akurat był łuk, podwójna ciągła i górka :!: Optymistycznie zakładałem, że zwolni, schowa się za mną a potem rakieta przed siebie. Stało się jednak inaczej, pajac wyprzedzał dalej całą górkę jadąc pod prąd z zerową widocznością czy nie jedzie czasem na czołówkę z innym autem :wallbash: Z prędkości z jaką się poruszał to wiele by z aut nie zostało. Jak sam chce się zabić to proszę bardzo, jednego idiotę mniej, ale przeważnie taki kretyn zabija Bogu ducha winne osoby a jemu nic się nie dzieje. Na samą myśl, że z drugiej strony mógłby ktoś nadjeżdżać to mnie nosi. Pewnie dopiero co prawko dostał i już mistrz prostej :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło dziś to :cry:

 

współczuje. Busem wjechał?

Tym białym Renault Master co go widać kawałek.

 

kempus Samochód niedawno ubezpieczany na kwotę 18.500.

 

bizislawek Żadnych bólów karku nie było i nie ma na szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonthyc. Dlatego wart miec rejestrator. Wychylasz sie za takim zeby go tylko nagrać jadqc swoim pasem. Z nagraniem do pierwszego patrolu/komendy i po sprawie. Ja rozumiem ze mozna sie powsciekac czy powyglupiac. Ale nie w takich miejscach. Jestem strasznie uczulony na takie zachowanie bo stracilem przyjaciela w ten sposob. A poprostu wracal z pracy do domu. Takie zachowanie trzeba tępić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.