Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie "na szczęście" o ile można nazwać to szczęściem, udało urodzić w odstępie 3 miesięcy kamienie z dwóch nerek, po tym jak sie przeprowadziłem i zmieniłem wodę... Ale wtedy na ból brałem pyralginę w zastrzykach lecz do ustnie, od tego czasu nie mogę łykać środków p. bólowych co mają w składzie to co pyralgina, bo z miejsca dostaję wysypki...

 

Dzepetto będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Manolito77, W tamtym roku podpytywałem w myjni "Basja" na Borowskiej i stwierdzili, że sprowadzą jeśli zamówię u nich. Mają partnerstwo sonaxa o ile mi wiadomo. Poza tym możesz odwiedzić sklep "Wszystko do Auta" też na Borowskiej ( nr 258 ) . Pamiętam, że mieli tam trochę produktów Sonaxa i BSD też było + jakieś politury i woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Strzelił mi przewód hamulcowy - brak hamowania- na szczęście blisko garażu.

2 - podczas wymiany poszła sie walić nakrętka na sztywnym przewodzie więc musiałem ją obciąć.

Jutro walka z końcówką i zarabianiem przewodu. Teoretycznie wszystko ogarnięte ale życie pewnie zweryfikuje plany :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zaślepkę od puszki przepali w czasie niedługim,daj coś grubszego ;)

Też to przerabiałem,zamówiłem nowy zawór,ale teraz średnio chce mi się go zakładać,bo chodzi naprawdę fajnie :mrgreen:

Jak DPF nie będzie dostawał to tak zostanie,tylko raz na jakiś czas pojawia się kontrolka,ale wpływu na moc nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zaślepkę od puszki przepali w czasie niedługim,daj coś grubszego ;)

Też to przerabiałem,zamówiłem nowy zawór,ale teraz średnio chce mi się go zakładać,bo chodzi naprawdę fajnie :mrgreen:

Jak DPF nie będzie dostawał to tak zostanie,tylko raz na jakiś czas pojawia się kontrolka,ale wpływu na moc nie ma ;)

 

Mi wyłączyli EGR programowo i zaślepili puszką. 3 lata temu i problemu do dziś nie ma żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie to, że internetowo próbowałem znaleźć we Wrocławiu jakiś sklep gdzie mógłbym zakupić BSD Sonaxa. Póki co - amba fatima, bieda i ni ma... :x

 

 

Zadnej amby, zadnej fatimy- w Tesco na Bielanach jest teraz kilka polek sonaxa i jest min BSD za 34,99zl za 750ml :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaślepka z puszki

Długo nie pohula ;) kup porządną zaślepkę bo puszki to tam zaraz nie będzie.

 

Wiem wiem tylko się zastanawiam czy kupować tą zaślepke z dziurkami czy pełną?

 

"A zresetowałeś nastawy po czyszczeniu?" Jakie nastawy? pierwsze słysze a sporo czytałem o czyszczeniu i usuwaniu EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerf91, z dziurkami. W ASO Fiata znajdziesz oryginalne zaślepki do EGR i one mają przelot. Przy całkowitym wyłączeniu EGR nie ma takiej potrzeby.

 

kubik, tak, tak. Tylko mi chodziło że puszki nie przepaliło w żaden sposób. A co do ekologii to myślę teraz klapy wirowe jeszcze wywalić całkiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.