Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co w tym chodzi

 

To się nazywa chamstwo niestety - coś w stylu "nie będziesz mnie gn**u wyprzedzać" :wallbash: Ale i tak najgorsze jest jak kogoś zaczynasz wyprzedzać, a on daje po gazie :zly: Pół biedy jak masz sporo mocy, ale jak się ma 75 koni to bywa to bardzo irytujące jak taki na 90tce jedzie 70 i przyspiesza jak wyprzedzasz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na nasze drogi tylko jedna rada,dużo pod nogą,mocne hamulce i donośny klakson :dontknow:

Co do sytuacji kiedy widzę błotnik jegomościa przez boczną szybę,jest to dość oczywiste,że hamuję,żeby wskoczył przede mnie w innej sytuacji fakt,bywa niespokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w stylu "nie będziesz mnie gn**u wyprzedzać"

A takiego asa kiedyś też spotkałem, droga dwupasmowa na dolnym śląsku, jadę koło 100 przede mną auto, to cyk kierunek zjeżdżam na lewy a kolo za mną też na lewy, przed nim nic nie jechało. Przyhamowałem, mówię może zaraz zjeżdża w lewo ale nie, on cały czas prosto. To ja z powrotem na prawy chce wyprzedzać a on znów mi przed maskę zjeżdża :wallbash: No pojeb... jakiś :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, nie zapominajmy o tym, że wśród kierowców jest taka sama ilość psycholi, co tych, chodzących po chodnikach. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ale samochód dodatkowo dodaje takiemu cwaniakowi +10 do odwagi. Inaczej jest jak wysiądzie z samochodu.

 

Mnie najbardziej wkur*** (bo inaczej tego nazwać nie można) jak są 2 pasy do skrętu w lewo i światła. No to kur*** jasna sprawa, że po skręcie również będą dwa pasy. I tu się zaczynają niezłe numery, niektórzy stają na środku skrzyżowania albo wjeżdżają w inny samochód bo wg nich skoro były 2 pasy do skrętu, to za chwilę już nagle się robi jeden pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak są 2 pasy do skrętu w lewo i światła.

Musiałem mi przypomnieć jak mi samochód rozwalili :zly:8-)

 

A nie tak jest? :-]

 

Raz taki na mnie trąbił, że niby mu zajechałem drogę w takiej sytuacji, jakież było jego zdziwienie kiedy ujrzał 2 pasy za skrzyżowaniem :mrgreen: Po prostu ludzie mają problem z myśleniem, a siadanie za kierownicą też tego wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to a propos spostrzeżeń tak zapytam... Czy nie macie wrażenia, ze jakaś ogólnopolska epidemia jazdy lewym pasem zapanowała. Każdego dnia przejeżdżam 10 km odcinek do pracy, tak się składa, że droga niemal na całej długości po dwa pasy, 95% aut jedzie lewym - prawy wolny... i tak dzień w dzień.

Poprzedni weekend, jadę A2 od Łowicza do W-wy 90% aut lewym prawy wolny??? I bynajmniej nie byli to ani Kubica, ani nawet rodzina.... Przed Warszawą jadę 130/140 prawym widzę w lusterku mondeo na lewym .... i tak przez 30 km. Coś się zmieniło w przepisach? A wyprzedź takiego z prawej, to macha łapami jakby miał rój bąków w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, to raczej głupota i chęć podbudowania sobie ego. Póki co, w naszym kraju obowiązuje ruch prawostronny, tyle, że nikomu nie chce się go egzekwować. Kiedyś o 2 nad ranem przejechałem obok radiowozu na dwupasmówce w mieście, zauważyli, że nie mam pasów, więc mnie shaltowali. Gadka, tłumaczę się itd. I akurat przejeżdżał ktoś lewym pasem, chociaż, że w promieniu kilku km nie ma skrętów w lewo a na drodze puściutko, no i zacząłem temat tego, że jest 150zł (teraz chyba od 20 do 500zł) za to wykroczenie itd. A ten mówi, żebym pisał do Prezydenta i że nie ma takiego przepisu, który by na to nie zezwalał :lol: nosz kutwa i jak tu mieć szacunek do władzy, skoro sami nie znają przepisów? Wszystko ma na celu wyciągnięcie jak największej ilości buły, zasłaniając się przy tym bezpieczeństwem samych sponsorów, czyli nas.

 

Pomijam już względy bezpieczeństwa, wyprzedzając takiego jegomościa prawym pasem, nigdy nie wiadomo czy nie zachce mu się zjechać w ostatniej chwili właśnie na prawy pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, to nie zmiana przepisów - to duża ilość rodaków, którzy za długo pracowali (bądź dalej pracują) w Anglii. :D Ale fakt - wk*****e to jest.

BTW: ostatnio na Słowacji Policja filuje przez lornety lub jadąc autami i jak widzi, że ktoś na dwupasmówce po wyprzedzeniu jedzie dłużej lewym pasem to haltują i ładują "pokuty". Nawet pisali o tym gdzieś w jakiejś gazecie z miesiąc temu. U nas by się takie coś przydało - może ludzie nauczyliby się jeździć jak trzeba.

W każdym razie widzę to często - wystarczy wyjechać na autostradową obwodnicę Wrocławia gdzie są 3 pasy. Środkowy i lewy zajęte permanentnie. Na prawym to tylko ciężarówki i czasem jakiś normalny osobówką. Szlag człowieka trafia jak sobie leci prawym pasem te 140km/h i nagle środkowym jedzie jakiś prymus 90km/h - żeby wyprzedzić trzeba przeskoczyć przez 3 pasy na lewy bo idiocie nie chce się wlec prawym pasem. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Policja filuje przez lornety

Ja kiedyś w Pszowie widziałem, że się policja bawi lustrzanką z teleobiektywem :shock:

Mocno mnie to zdziwiło, ale wkrótce na lokalnym portalu mi wyjaśnili: policja dostała nowy sprzęt, który pozwala sfilmować/sfotografować z oddali, czyli z ukrycia, takie straszne wykroczenia jak niezapięte pasy, czy rozmowa przez komórkę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest na końcówce A1 w Świerklanach, przy zjeździe z autostrady z wiaduktu strzelają foty a przy rondzie za nie kasują :).

Co do jazdy to nie ma co porównywać Polski do zachodu bo my to jeszcze długo w 4 literach będziemy, po pierwsze mentalność po drugie ilość dróg, ale nie ma co narzekać bo jest coraz lepiej.

Od kilkunastu lat jeżdżę kilka razy w roku do Gdańska i czas przejazdu z 9 godzin skrócił się obecnie do 5, a będzie jeszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie mi podniosło NC+

Wydzwaniali po kilka razy aż wkońcu przedłużyłem 2 dni temu umowę. Mialem mieć Comfort+ i Extra+ za 49,90zl i Fimbox na 7mcy.

Wchodzę dzisiaj na ICA a tam: Comfort+ za 59zł i coś tam za 15zł, łącznie 74zł

Dzwonię na info a gość mi nawija,że rzeczywiście, że mogę złożyć reklamację (30dni na odpowiedż) i że w przyszłym mcu ktoś zadzwoni zloży ofertę bo tylko raz na mc można zmienić abo.

Co za krętacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelpp,

 

To standardowe zachowanie NC+, kolegę dwa tygodnie temu też tak przerobili. Jeśli uzgodniłeś z konsultantem poprzednią cenę pisz list do UOKiK z wiadomością do nich, powołaj się na rejestrację rozmowy tel. z tego dnia. Kolega po tygodniu miał poprzednie usługi z pierwszą oferowaną ceną, gratisami i przeprosinami kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag człowieka trafia jak sobie leci prawym pasem te 140km/h i nagle środkowym jedzie jakiś prymus 90km/h - żeby wyprzedzić trzeba przeskoczyć przez 3 pasy na lewy bo idiocie nie chce się wlec prawym pasem.

 

Jeśli jest to droga szybkiego ruchu lub autostrada to możesz go wyprzedzać prawym skrajnym pasem. To mi utkwiło z nauki jazdy i tak przez 10 lat mi w dyńce siedzi :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nc+, po złożeniu oferty poprosiłem pana żeby jeszcze raz przedstawił się i powtórzył wszystkie warunki, uprzedzając wcześniej że rozmowa jest z mojej strony nagrywana, wszystko działa jak należy.

U mnie też mają piony wymieniać ale pomimo remontu sprzed 5 lat czekam na to z niecierpliwością :).

A co wkurzyło pogoda, cały tydzień słońce a dzisiaj wichura i deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to droga szybkiego ruchu lub autostrada to możesz go wyprzedzać prawym skrajnym pasem. To mi utkwiło z nauki jazdy i tak przez 10 lat mi w dyńce siedzi :D :D

 

No tak nie do końca.

Poza obszarem zabudowanym, z prawej strony można wyprzedzać tylko w przypadku, gdy są trzy pasy ruchu w jednym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.