Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałem sobie lajtowo zakończyć niedziele na bezdotyku, wychodzę z domu i na parkingu krew mnie zalewa... :wallbash:

sdqa.jpg

Jakiś osiedlowy Picasso postanowił ozdobić kredą drzwi alfiny.

Krede zmyłen na bezdotyku, rysy na drzwiach zostały :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jaki jest koszt polerowania jednego elementu? Oficjalny, bo zglosiłem to jako szkodę...

 

[ Dodano: 2 Marzec 2014, 19:42 ]

Pimps, raczej głupota osiedlowych dzieciaków bo zrobili to przy okazji bazgrania chodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jestem umówiony z rzeczoznawcą, zobaczymy co powie/wymyśli...

 

Drzwi alfiny są dość wielkie a ten "mural" to jakieś 40% powierzchni drzwi. Znając życie guzik z tego wyjdzie. Trzeba będzie odpalić maszynę i samemu( na własny koszt) powalczyć z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Zalezy jakie AC, czy z udziałem własnym itd.

 

Nie chodzi o udział własny a o franszyzę integralną - to kwota, do wysokości której ubezpieczyciel nie odpowiada za szkodę. Tak jest zawierane 99% polis AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyjeżdżam z bezdotyku i coś mi bije w prawym kole, sprawdziłem po 50 metrach a tam zardzewiała śruba w oponie, dobrze że jeszcze wulkanizacja czynna była to mi zrobili od ręki bo mi się wyjazd szykował,

przy okazji zapas się przewietrzył bo chyba pierwszy raz użyty i przejechałem nim ze 2 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie AC, czy z udziałem własnym itd.

Ja te rysy podciągnąłbym pod malowanie, wtedy kasa będzie większa a malować nie musisz tylko spolerujesz.

AC bez udziału własnego w wariancie serwisowym, czyli wszystko na ori materiałach.

Zobaczymy jutro...

 

[ Dodano: 2 Marzec 2014, 21:14 ]

Zalezy jakie AC, czy z udziałem własnym itd.

 

Nie chodzi o udział własny a o franszyzę integralną - to kwota, do wysokości której ubezpieczyciel nie odpowiada za szkodę. Tak jest zawierane 99% polis AC.

No to ja mam wariant bez tej franszyzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
No to ja mam wariant bez tej franszyzy...

 

No to :good:

 

Radzę zastanowić się jeszcze tylko, czy jeśli odszkodowanie zostanie faktycznie wyliczone za samo polerowanie, na parę złotych to czy jest sens brać tą kasę i tracić zniżki?

 

I druga sprawa, jeśli "artysta" uszkodził lakier do podkładu to ubezpieczyciel zapłaci za lakierowanie całego elementu a to jak już wiadomo, większa kasa... Przemyśl to sobie przed oględzinami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem itd. Bo wlaśnie miałem kiedyś minicasco to bylo od 500zł a potem -20%

 

Też tak pomyślalem, ze lepiej gdyby to było gwożdzikiem...konkretne uszkodzenie i konkretna kasa. A tak mogą się nie chcieć bawić.

A jeśli już dużo nie naliczą to nie muszą potrącać zniżki.

Kreć gościa na malowanie :D

Tylko pewnie przy zgłoszeniu telefonicznym powiedziałeś o kredzie a mogleś mówić, że to rysunek cegiełką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam wariant bez tej franszyzy...

 

No to :good:

 

Radzę zastanowić się jeszcze tylko, czy jeśli odszkodowanie zostanie faktycznie wyliczone za samo polerowanie, na parę złotych to czy jest sens brać tą kasę i tracić zniżki?

 

I druga sprawa, jeśli "artysta" uszkodził lakier do podkładu to ubezpieczyciel zapłaci za lakierowanie całego elementu a to jak już wiadomo, większa kasa... Przemyśl to sobie przed oględzinami ;)

 

Mam ochronę zniżek :-] w przeciwnym wypadku nawet nie dzwoniłbym do PZU. A rysy są raczej powierzchniowe, wiec przy polerce powinny zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim agentem/ brokerem znamy się już kilkanaście lat, ubezpieczał prawie wszystkie auta jakie miałem/mam. Potrafimy przez półtorej godziny układać polisę tak by mieć jak najwięcej opcji przy jak najniższych kosztach polisy. Stąd zero udziału własnego, wariant serwisowy, autopomoc pod domem... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.