Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkurzyła wizyta na targach ślubnych w poszukiwaniu fotografa średnia cena 3-5 tyś bez video :wallbash:

 

znajdz ekipe od filmowania, oni czesto maja zaprzyjaznionych fotografow i wtedy pakiet wychodiz 4-5tys. jak ja szukalem samego fotografa to tez taki kosmos ze masakra, w druga strone o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie wkurzyła wizyta na targach ślubnych w poszukiwaniu fotografa średnia cena 3-5 tyś bez video :wallbash:

Jak chcesz mieć dobre zdjęcia i film a nie foty pstrykane na automacie z kukułką to niestety dobrzy fotografowie/kamerzyści się cenią. To pamiątka na całe życie i szkoda by mieć potem zdjęcia/film którego nawet nie ma się ochoty obejrzeć. A tak btw. jakby to miała być impreza w Warszawie/okolicach to mógłbym polecić Ci dobrego i taniego fotografa oraz kamerzystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 sekundy przyjemnosci i teraz glowa mi juz peka:) Ale kazde info na wage zlota i na pewno skorzystam:)

szybki jesteś :lol::lol:

 

co do bazy pod nosidełko/fotelik to uwierz mi że warta jest dopłaty, wpinanie/wypinanie nosidełka trwa chwile. docenisz gdy leje deszcz.

moja mała na początku miała zestaw Mutsy 4rider (nosidełko/gondola/spacerówka wpinane w jeden stelaż) wart swoich pieniędzy.

W aucie jeździła najpierw w nosidełku wpinanym w bazę a później w foteliku Bebeconfort Axiss

- świetny fotelik :good: obracasz go sobie przy wkładaniu wyciąganiu bobasa.

 

[ Dodano: 26 Styczeń 2014, 21:02 ]

Właśnie miałem się spytać, jak mocno trzeba mieć ... żeby coś takiego potem oglądać ? :dontknow:

 

w latach 70-80 było to modne :dontknow: wiem, bo sam wywaliłem do kosza chybe ze 4 takie rodzinne "sesje"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy taki tylko starszy model:

http://allegro.pl/leo-jane-wozek-muum-p ... 43680.html

 

Może nie ja, ale szwagry mają taki model i wg nich jest mega :)

Patrząc w sumei po funkcjonalności i jakości, mogę powiedzieć tylko: :good:

 

[ Dodano: 27 Styczeń 2014, 00:19 ]

le jakieś takie prywatne pogrzeby to nie słyszałem w naszym rejonie aby ktoś focił.

 

W Bydgoszczy i okolicach prywatne osoby focą pogrzeby. Jaki jest tego cel to nie wiem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyła wizyta na targach ślubnych w poszukiwaniu fotografa średnia cena 3-5 tyś bez video :wallbash:

My braliśmy ślub we wrześniu i już wtedy zapłaciliśmy 4k za fotografa. Ale nie chcieliśmy video no i z polecenia pewnej osoby wiedzieliśmy, że ten fotograf, na którego się zdecydowaliśmy to konkret gość. Fakt - zdjęcia zrobił świetne. Ma gość fach w ręku no i on sam to taka dusza artysty. Jak ktoś szuka tu z okolic Wrocławia i cena go nie przeraża to mogę szczerze polecić - Piotr Spigiel. Dodatkowy plus - gość ma genialny pomysł na wygląd fotoalbumu, nie dość, że robi go z papieru foto lekko matowego i lekko chropowatego/fakturowanego to jeszcze cała fotoksiążka jest wydrukowana na tym papierze (nie przepadamy z moją żoną za zdjęciami wklejanymi jak to się kiedyś robiło) a zdjęcia przemieszane (część kolorowych, część czarno-białych) i świetnie pokomponowane (część małych , część dużych, część jako delikatnie rozmazane tło dla jakiejś strony).

http://piotrspigiel.com/?page=pictures&gallery=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AG80, Tak jak ktoś pisał wcześniej - kiedyś było to dość popularne (bardziej robienie zdjęć) bo ludzie starsi chcieli mieć "pamiątkę". Teraz to raczej idzie w odstawkę bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie chce wracać do tego momentu (choć oczywiście zdarzają się wyjątki). Ja tam np jeśli idę na czyjś pogrzeb (klasyczny, z trumną) to nigdy nie podchodzę i nie oglądam nieboszczka - wolę go zapamiętać takiego jaki był za życia - uśmiechnięty, wesoły, dowcipny - niż jako szarą, zwiędniętą lub zniszczoną przez choroby postać...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem poleconego i bardzo dobrej jakości kamerzystę i fotografa, którzy robią to bardziej w celach hobbystycznych niż zarobkowych

 

no to życzę powodzenia. Sam jeszcze rok temu robiłem zdjęcia, zdarzało się, że też na weselach i powiem jedno, jeśli nie zapłacisz dobrze osobie, która robi to zawodowo, to później się nie dziw, że będziesz miał takie a nie inne zdjęcia i taki a nie inny film.

 

Nie chcę generalizować, bo wszędzie zdarza się ktoś kto podchodzi do pracy poważnie, ktoś, kto chce zaistnieć na rynku, ale różne rzeczy widziałem i różne rzeczy się zdarzają: wyproszenie fotografa z kościoła przez księdza odprawiającego mszę czy uszkodzenie jedynej kamery kamerzysty amatora przed błogosławieństwem i ... nicy z filmu

 

Niemniej powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
pogrzebów

 

 

Tak z ciekawości, kto to zamawia ? :o

 

Umarł sąsiad z którym od ćwierć wieku prowadziłeś wojnę, teściowa z którą ogólnie mówiąc "się nie układało", szef którego samemu chciałeś zabić... - niektórzy chcą sobie czasami wrócić wspomnieniami do tego pięknego dnia :)

 

PS: jeśli mój komentarz, który jest jak najbardziej żartobliwy, kogoś uraził - proszę zaznaczyć wykrzyknik w prawym górnym rogu posta - zaraz go skasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla kogoś liczy się tylko niska cena to znajdzie i taniej... ale jak ktoś wyżej wspomniał, na taką okazję warto mieć kogoś sprawdzonego, bo takich momentów nie powtórzysz...

 

Czy, aby na pewno ? :) :) :D

 

 

Może nie z tą samą kobietą, ale powtórka z rozrywki może się kiedyś zdarzyć :) Czego nikomu nie życzę by nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zdjęć weselnych to swoją drogą mam kumpla który się tym zajmuje i jak mi czasem opowiada jakie ludzie stawiają warunki to wcale się nie dziwię ze i ceny wysokie.

Gadał mi kiedyś ze np w umowie ma napisane ze do 9 rano następnego dnia zaraz po weselu ma mieć 5 gotowych obrobionych zdjęć bo młodzi muszą sobie na fejsa wrzucić albo robiąc zdjęcia gościom przy stole wymazać w Photoshopie alkohol bo jakiś wujek jest wysoko postawionym urzędnikiem i mógłby to ktoś wykorzystać w innym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to z wujkiem i alkoholem to rozumiem, znajomy robił fotoreportaż ze zjazdu komorników ;) cały był spocony ze strachu ;)

natomiast dobry fotograf z dobrym portfolio kosztuje.. płaci się za pewność i jakość i spokojny sen;) sam rpzez to przechodzę w październiku game over mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadałem z samochodu,telefon wysunął się z kieszeni, wypadł...oczywiście wyświetlacz poszedł. Niby w rogu,ale i tak :zly:

Zachciało mi się zmienić n97,którą się rzucało i żyła...

 

Też dwa tygodnie temu zmieniłem n97 na coś innego. W czym poszedł wyświetlacz? Bo jak się okaże że mam to samo to od razu sprzedaje żeby mi się nie przytrafiło :P Ale fakt faktem n97 spadło mi nie raz i to nie z małych wysokości i się trzymało. Tylko zaczął się zacinać trochę ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.