Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Bosch Service

 

W moich okolicach znam dwa Bosch Service. W jednym traktują Cię jak intruza - jak przyjechałeś to nie ma tak, że najpierw pogadasz, co by mogło być? Albo zostawiasz auto tu i teraz i godzisz się na naprawę bez wyceny itp albo dosłownie - wypierdzielaj bo nie mam czasu.

 

Drugi natomiast to miejsce gdzie spier***** Vectrę brata - nigdy, nikomu nie polecę Bosh Service. Kopanina z centralą w Wawie też nic nie dała - bronią serwisu jak tylko mogą, za nic nie przyjmując sensownych argumentów i dowodów... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sobka01, dobrze wiedzieć.

Co do warunków atmosferycznych to wczoraj jechałem z Wrocławia do Głogowa. Między W-wiem a Środą Śląską tragedia - jedna wielka szklanka i auta fruwające całą szerokością pasa. JEchałem 30km/h a i tak się musiałem mocno kierownicy trzymać bo każde muśnięcie pedału (czy to gazu czy hamulca) powodowało noszenie auta. W miejscowości Błonie ciężarówka w rowie z naczepą postawioną w poprzek pasa w stronę Wrocławia. Korek się robił momentalnie na tamtym pasie. Do tego jeszcze w tym korku jedna osobówka się zagapiła i wjechała drugiej w tyłek. Dopiero od Środy Śląskiej dalej jakieś piaskarki ktoś widział i tam się jechało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, zadzwoń do Środy Wlkp do Musielaka, mam w domu obecnie 6 Citroenów (od C2 do C5), 3 z nich są tam serwisowane i ceny mają dobre i znają się bardzo na rzeczy - maja salon i serwis Citroena :good:

Kaśka Musielak dużo udziela się na forum citroena i w sumie wszyscy userzy z jej okolicy polecają ten serwis.

 

[ Dodano: 22 Styczeń 2014, 13:46 ]

wczoraj deszcz a dziś 5 stopni mrozu i auto skute na maxa. musiałem się szarpać z drzwiami by do auta wejść :wallbash: no ale "sorry, taki mamy klimat"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka Musielak dużo udziela się na forum citroena i w sumie wszyscy userzy z jej okolicy polecają ten serwis.

 

I nie zauważyłem żeby jakoś naciągali klientów, robią dobrze i to co faktycznie trzeba zrobić :good: Brat ma C4 u nich nową kupioną, to na chwilę przed końcem gwarancji jeszcze do niego zadzwonili, żeby przyjechał na wymianę rozrządu (wg przebiegu brakowało jeszcze z 15tys km) za darmo - że niby jakaś rolka zaczeła hałasować i konieczna była wymiana - a faktycznie nic się nie działo :D Dbają o klienta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma C4 u nich nową kupioną, to na chwilę przed końcem gwarancji jeszcze do niego zadzwonili, żeby przyjechał na wymianę rozrządu (wg przebiegu brakowało jeszcze z 15tys km) za darmo - że niby jakaś rolka zaczeła hałasować i konieczna była wymiana - a faktycznie nic się nie działo :D Dbają o klienta :good:

I takie warsztaty nigdy nie będą narzekać na brak klientów i dobre opinie. Niestety - to jeszcze zdecydowana mniejszość w naszym kraju.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Wczoraj kumpel z pracy miał to samo, dzownił do mnie czy po niego podjadę bo on auta z lodu do jutra nie odkuje..

 

bienek, Przerabiałem to 2 lata temu. non stop jakieś awarie. Zmieniłem na Vectre i od tego czasu to możę ze 2 razy się zdarzyło, żeby neta nie było dłużej niż kilka godzin.

 

[ Dodano: 22 Styczeń 2014, 23:48 ]

Siłownik klapy mi chrupnął przez ten mróz. 3 godziny postała poza garażem.. Możliwe że sam się naprawi ? :mrgreen:

 

Jak się ociepli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie palec ;)

 

Za palec dostałbym odszkodowanie :P

Ale motka niby też ubezpieczona, jutro zadzwonię do PZU i się dowiem co z tym fantem, ale z tego co wyczytałem, to działa to tak, że ja naprawiam w autoryzowanym serwisie (strzelam że wymiana wyświetlacza w RAZR to jakieś ~700 zł) a PZU mi zwraca koszta naprawy, ciekawe czy będzie tak słodko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru, boli mnie tylko fakt, że muszę wysłać telefon do teleplanu w Bydgoszczy, bo oni są jedynym autoryzowanym serwisantem motoroli. No i oni mają rzekomo zrobić "ekspertyzę". Wie ktoś ile taka przyjemność i kto to pokrywa, ja czy PZU? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach opadów deszczu i temperatury -2 stopnie na aucie miałem 1,5cm lodu. Rozkucie tego z samych tylko szyb przy włączonym silniku i nawiewie na full zajęło mi ponad 30min, zużyłem pół odmrażacza, wykrzywiłem mosiężne ostrze w skrobaczce i podarłem matę na przednią szybę bo przymarzła na brzegach i nie dało się jej inaczej oderwać. Dodatkowo zauważyłem, że przycisk ogrzewania tylnej szyby blokuje mi się w pozycji "wciśniętej" a w trasie skończył mi się płyn do spryskiwaczy. Wprawdzie wożę ze sobą w bagażniku trochę płynu w baniaku na taką okazję ale okazało się, że maska tak przymarzła, że nie dało się jej otworzyć :/ Ręką na stacji obstukałem ten lód tak, że po jakiś 15min w końcu udało mi się dostać do zbiornika z płynem do spryskiwaczy (ręka od takiego bicia bolała mnie jeszcze przez jakiś czas).

 

Dodam jeszcze, że taka 1,5cm warstwa lodu jest na wszystkim. Sąsiadowi na dom spadło drzewo które złamało się pod ciężarem lodu a sosny które rosną nieopodal mojego domu prawie się już o niego opierają. Dodatkowo awaria pieca gazowego i mogę powiedzieć, że po tych 3-4 dniach mam już gorąco dosyć zimy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio rozmrażałem swojego po 4 dniach postoju na dworze.

Najpierw próba otworzenia klapy,zalane szpary spryskałem rozmrażaczem. Lekko odskoczyla,włączył się alarm. Potem kilkanaście metrów z głową na zewnątrz,przy otwartych drzwiach podjechałem pod garaż,do środka farelek i ładnie zaczęło puszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.