Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale jakis laxigen moglby byc dobrym rozwiazaniem

Dopiero by mi narobil.

Eryczek, to wiele nie zmieni. To ja bym musial siedziec i pilnowac kiedy go natura przycisnie.

przyjda, powaniaja, posmakuja i powiedza ze to nie ich kota ;p

_________________

Bardzo mozliwe, choc to bardzo fajni ludzie, i nie chce zeby moja opinia o nich sie zmienila, tylko dlatego ze ich kot nie szanuje podzialu ogrodu. :/

Jesli nic innego nie wymysle, zostane przy chmicznych odstraszaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny zdrowy tylny błotnik bez rdzy w skodzie, dzisiaj tak podchodzę do samochodu i patrzę i co? ktoś mi przycharatał cały tylny błotnik, niby nie ma tragedii, ale i tak boli bo nawet nie wiem kiedy mi to zrobili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwi mnie ta nagonka na koty. Ciekawe ilu z was kiedykolwiek posiadało takie zwierzę. Ja mam i psa i kota. Kotek mieszka w domu, to bardzo czyste i wyjątkowo spokojne stworzenie, załatwia się od urodzenia do kuwety, większość dnia prześpi i nikomu nie wadzi. Jeśli chodzi o dzikie koty, które to nachodzą wasze podwórka, to nic szczególnego. Może zamiast snuć plany otrucia zwrócić po prostu sąsiadom uwagę, a jeśli zwierzę dzikie to zawiadomić odpowiednie służby. Dla was to może być jakiś futrzak bez znaczenia, dla kogoś innego ukochany pupil, warto więc czasem pomyśleć zanim się zrobi coś głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z was kiedykolwiek posiadało takie zwierzę.

 

Posiadam psa i kota.

 

Nie było miesiąca w domu, aby nie było jakiegoś zwierzaka więc doświadczenie w tej kwestii jest :)

 

Ale kot to zło wcielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, nikt tu nie chce ich truc, tylko zniechecic od zalatwiania swoich potrzeb w miejscu gdzie bawi sie dziecko.

Moj pies nie zalatwia sie w ogrodzie i nie chce zeby robil to kot sasiadow, ani zadne inne.

Hukinolem wyznaczyć granicę ;p

Troche to za mocne

Kolega nie mogl tego z siebie zmyc chyba z tydzien, bo gdzies wybrudzil rece.

IronX przy tym to Chanel 5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Owsiaka i już się zaczyna coroczny żaling i pie....ing na temat ile uzbiera,jak wyda i dlaczego tylko tyle a resztę sobie weźmie i w ogóle Lewak, a najlepsze to że 90% antyfjurków łyka brednie jak pelikan i szerzą dalej głupoty :dontknow:

 

Nie rób nic - źle, zrób coś dla ludzi - jeszcze gorzej....

 

moj_kraj_taki_piekny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekcrx, u innych kierowców - jak widzą w lusterku Evo to jakby ich prądem porazić - chmura sadzy z tedeików i pokaz "kto jest najgłupszy na drodze". Wybrałem się na spacerową jazdę a tu same "kwiatki". :/ Zrozumiałbym to gdybym podpuszczał i siedział na zderzaku, a ja dojechałem na 20 metrów i utrzymywałem dystans. :kox:

Jesteś z okolic Bielska, SZY...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś żartowniś otworzył w nocy moje auto, opuścił szyby i tak zostawił do rana. Przez większą cześć nocy padało :cry: Pod sąsiednim blokiem ten sam koleś zrobił to samo, z tym, że wyrwał z golfa radio.

Sprawa zgłoszona na policję, jednak oni "nic nie mogą". Przyjechali, podrapali się po głowach, stwierdzili, że będą się częściej pojawiali w okolicy i pojechali. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950, chyba tylko jedna rzecz wkurza mnie bardziej niz kradzieze, i jest to bezmyslna, bezsensowna dewastacja.

 

+1 wiem coś o tym.

 

A co do kotów i psów, to jeden link: http://cloud-img2.cda.pl/g/87507_9196d1 ... 31abb.jpeg

 

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kotów i psów, to jeden link: http://cloud-img2.cda.pl/...8830631abb.jpeg

 

haha o to to :)

 

a tak w temacie to pozyczylem matce auto i co? za chwile telefon ze nie moze odpalic...rozrusznik zdechl. Smieje sie ze powinna sobie tablice zalozyc i trzy rubryki zrobi ( 3 auta w domu) i kreseczki robic ile razy w ktorym cos zepsula ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

cz@rek, A widziałeś jakimi samochodami dostarczane są przesyłki do paczkomatów?

W Wodzisławiu chłopak podjeżdża załadowanym po dach CC, więc wcale by mnie nie zdziwiło, że auto się zepsuło, ma ze 2 dni opóźnienia i nadrabia zaległości w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic innego nie wymysle, zostane przy chmicznych odstraszaczach.

Większość tych odstraszaczy ma mocno cytrusowy zapach. Jak swojemu kociambrowi podsunąłem pod nos skórkę od pomarańcza lub cytryny to się mało od ściany nie odbił. Ja bym na Twoim miejscu spróbował domowym sposobem - wycisnąć trochę soku z cytryny (lub kupić butelkę tzw kwasku cytrynowego) i okolice toalety tego kota spryskać solidnie. Jak nie pomoże to wtedy szukałbym już jakichś bardziej chemicznych odstraszaczy.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja publiczna, na którą obywatele się zrzucają, ma w nosie fanów rajdu Dakar. Gdyby nie było Polaków ale oni naprawdę dają radę. Już TVN emituje osobny program (nie mówiąc o Eurosporcie, szkoda że tylko 30min). Najlepiej to na seriale paradokumentalne kasę wydawać :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.