Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie chce tam pracowac.

Nazbieraja motlochu i roznych odpadow, i czlowiek sie musi za takimi uzerac.

Bo nikogo nie bylo(a pomylil dzwonki lub nie potrafi go wcisnac)

Nie moze znalezc takiego numeru domu.

Nigdy im nikt nie odbiera telefonu

A o poszanowaniu czyjejs wlasnosci i taktowaniu przesylek nawet nie wspominam. :x

Czlowiek chce sprawdzic paczke to wala fochy jak krolewny. :dontknow:

Nikt mu nie kazał tam pracować ; )

Najales sie na psa to szczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kiedyś - zupełnie przypadkiem bo upadły mi klucze od domu na ziemię - znalazłem swoje awizo od kuriera (nie pamiętam czy był to DHL czy inny) na glebie, zdeptane przez wchodzące i wychodzące do klatki osoby. Okazało się, że nawet się patafianowi nie chciało zadzwonić domofonem do pierwszego lepszego mieszkania aby mu otworzyli żeby wszedł do klatki i wrzucił mi to awizo do skrzynki tylko malak przykleił to do szyby na zewnętrznych drzwiach od klatki. Że było jakoś wietrznie to kartkę oderwało i leżała tak sobie na glebie przed klatką, deptana przez wchodzących i wychodzących.

Pojechałem do siedziby kuriera, pokazałem to zadeptane i uwalone błotem ścierwo i zafundowałem taki opier***, że przepraszali mnie chyba z 10 minut. Nie odmówiłem sobie także opier*** ów kuriera bo okazało się, że akurat był na bazie i go zawezwali do pomieszczenia gdzie odbierałem paczkę. Powiedziałem mu tylko, że powinien zmienić zawód na jakiś mniej skomplikowany (kopanie rowów, mycie szyb wystawowych) skoro przy tak dość banalnej sprawie jak zostawienie awizo jego mózg okazał się całkowicie wyjałowionym kisielem...

Generalnie - płacisz, wymagasz dlatego kurier ma obowiązek przyjechać z dostawą do domu jeśli w nim ktoś jest.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde firma kurierska w Polsce strasznie poleciała z jakością usług. Tak jak piszesz zatrudnili jełopów którzy pracują za niskie stawki i później wygląda to tak jak wygląda.

Kiedyś za przesyłkę do 30 kg płaciłem około 16 zł brutto w tym momencie mam niecałe 12 zł - coś kosztem czegoś (paliwo nie jest tańsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś skur**** wybił mi szybę w aucie i próbował ukraść auto.

A teraz żeby było śmieszniej:

 

Radio udało mu się tylko rozwalić na drobny mak, bo było dobrze zamocowane, więc połamał plastiki.

Radio to najtańszy shit z media markt. Pionieer za 230zł.

Włamywacz - to jak się okazało mój sąsiad. Inny sąsiad widział go z okna w środku nocy. Ale że się go boi, to nie zadzwonił na policję.

I jeszcze śmieszniejsze, gość wrócił za godzinę i próbował wyrwać jeszcze akumulator.

 

Ręce opadają.

1. nic nie ukradł

2. narobił szkód (nowe radio, uszkodzone plastiki, wybita szyba)

3. policja pewnie nic mu nie zrobi, bo pogoda taka, że żadnych dowodów nie ma. Od rana lało...

 

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, na razie poczekam na reakcje policji. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Jeśli to nie pomoże, to będę dalej w własnym zakresie kombinował. Tylko z takimi ludźmi nigdy nie wiadomo. Ja go dziś nastraszę, a jutro nie będę miał żadnej szyby albo jeszcze gorzej...

 

Humor mi poprawiło w sumie to, że złodziej zrobił z siebie debila, bo nie potrafił najprostszego radia nawet ukraść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza w kinach 30 minoutowe reklamy, kurde normalnie przeginaja, idziesz do kina, niby seans o 17.30 a film zaczyna sie od 18 masakra yhh

 

 

 

Nie macie czegos takiego jak DolnoslaskieCentrumFilmowe? http://www.dcf.wroclaw.pl/

 

0 reklam 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.