Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

obcy1234, ja tam wole komentarze w takich artykułach :D tam można znaleźć prawdziwe perełki:

 

Jak się ma garaż, to samochodu sie nie myje, tylko wyciera po deszczu, po spłukaniu go butelką po Coca Coli z dziurka w nakretce. A przed wycieraniem trzeba przelecieć karoserię takim ustrojstwem do mycia okiem, gabka z jednej strony, guma z drugiej. A jak się garazu nie ma, to po kiego grzyba pucować, skoro za 5 minut znów bedzie brudny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Może by olać temat, podjechać gdzieś w okolicy i spróbować w systemie "face to face" ?

 

 

 

Widzisz, bardzo bym chciał, ale :

 

a)serwis w Wawie odsyła do Strzegomia

b)maszyna jest tymczasowo....w Niemczech, bo w PL nie potrafili ogarnąć co jest nie tak :kox::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście w przeciwną stronę ktoś śmignął, ale czy te zółte skrzyneczki odróżniają "komu przywalili" czy ja zapłacę za klienta z "naprzeciwka" ?

 

odróżniają, na każdym zdjęciu jest informacja czy pojazd nadjeżdżający czy oddalający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, pewnie pójdzie jako błąd statystyczny albo zrobilo fotkę komuś innemu

 

Siostra miała staż w policji i pracowała przy obróbce zdjęć z fotoradarów i mówi, że często ustawiane są radary na robienie zdjęć każdemu pojazdowi po to , żeby wyłapać telefon/brak pasów/itp.

 

Jednocześnie przekroczenie prędkości nie mniej niż 15-20km/h nie było karane i takie zdjęcia szły do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście w przeciwną stronę ktoś śmignął, ale czy te zółte skrzyneczki odróżniają "komu przywalili" czy ja zapłacę za klienta z "naprzeciwka" ?

Jeśli na focie znajdą się dwa pojazdy (zakładam że Ty plus ktoś z naprzeciwka) to nie dostaniesz zdjęcia. Potwierdzone info bo w zeszłym roku identyczna sytuacja w Białym Borze.

Było ok. 70/50 i idealnie dwa auta obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, a wyobraź sobie, przez co trzeba przejść, chcąc w tym kraju, na własnej działce, dom wybudować... :cry::cry::cry:

Wiem coś o tym... właśnie skończyłem budować dom... za 2tyg. się wprowadzam. Z takich licznych perypetii to na przykład czekałem 5msc. aż w gminie pozmieniają numery działek bo ktoś je wcześniej źle ponumerował... a przez to geodeta nie mógł skończyć mapki do celów projektowych (a bez nic nie można zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q..wa zachciało mi się "Lata z Radiem"... podczas parkowania w dość ciasnym miejscu (bo kurde wszystkim w mieście się tego "Lata..." zachciało) przyszlifowałem felgą w krawężnik. Krawężnik pamięta jeszcze chyba Mieszka I bo solidny, ciosany z kamienia...

Efekt, kołpak do wymiany i rant stalówki do malowania! Dobrze, że to TYLKO stalówka.

Facet za mną zrobił dokładnie tak samo :/ i musiał niestety targać zapas z bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem z dzieciakami do Sopotu na jeden dzień co by im zapewnić atrakcje . W powrocie do Bydgoszczy postanowiliśmy jeszcze pokazać dzieciaczkom PGE Arene no i zaparkowałem koło stadionu.Poszliśmy sobie także na tor kartingowy aby się wyszaleć no ale jak wróciliśmy do auta to o mało pawia nie puściliśmy .Jakiś gnój poopluwał nam auto tzw harchami tak ze się nam źle zrobiło.

Nie wiem czy są jakieś waśnie miedzy kibicami Bydgoszczy i Gdańska . Bo tylko nasze auto tak potraktowano.Zły byłem . :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.