Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a mnie takie cos wkur..lo

 

 

niby kazdy kryje buble przed swiatlem dziennym , ale w obecnym stanie rzeczy nie moge pozwolic zeby kolega, czy znajomy wpakowal sie na mine typu zachwalany przeze mnie wielkorotnie wydech proex ...

 

niecale dwa i pol roku i tlumik wyplul caale swoje wnetrznosci, jakie bylo moje zdziwienie gdy zrobilem mu sekcje zwlok.

 

3lpz.jpg

 

w2m1.jpg

 

pdak.jpg

 

 

 

 

 

przestrzegam przez zakupem w firmie proex, cena w zadnym wypadku niska, sugerujac sie dobrymi opiniamy wydalem kilkaset zl na tlumik koncowy ktory po dwoch latach nie nadaje sie do dalszego uzytku,

 

jesli mozecie przeklejcie linki na swoje fora. gosc sprzedaje tlumiki tutaj :

http://allegro.pl/listing...?us_id=13137266

 

 

 

a tutaj relacja jak sie sprawa ma po dwoch latach.

 

 

tłumik zamówiony w 2011 roku zalozony wiosną 2011 roku wiec jest po dwoch sezonach i okolo 25 tys km przebiegu, Film przedstawia jakość i wytrzymalość tłumika za prawie 500zł.... co jest w środku po dwóch latach ? ocencie sami, jako że podczas jazdy tłumik wypluł całe swoje wnętrznosci na auto stojące za moim - postanowiłem zrobić sekcje zwłok, tłumik rozcięty w sobote 27lipca czy warto ?

wyciągnijcie wnioski sami, podwójny płaszcz okazał sie jedną blachą, z wytłumienia nie zostało nic, wszystko przerdzewiało i po dwóch latach nie nadaje się do dalszego użytku - po przesłaniu zdjęć do proex odpowiedzi niestety brak.

 

 

 

niestety ale tak jak kiedyś barrdzo ale to bardzo polecałem i rekomendowałem proexa tak teraz bardzo jestem zawiedziony i rozczarowany nie polecam , odradzam,

 

 

proex ma tłumiki wszelakiej masci wiec jest prawdopodobienstwo ze zamowisz go do swojego bmw czy golfa czy innego mercedesa... wiedz ze towar nie jest wart swojej ceny , a zapewnienia a meega wykonaniu wyrozniajacym go wsrod konkurencji to ściema i jawne oszustwo w zaspawanej puszce.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Sebcio ze oprocz tylniego catbacka reszte mam w stanach zamowiona ( raceland oczywiscie made in china czy jakis tajwan ) i 4 rok elegancja francja tyle ze koncowy byl za glosny, i polasilem sie wlasnie na ten cudowny polski szpajs mial byc oh ah a tu zonk, dobrze ze nie uszkodzilem auta ktore stalo za mna, gdy wsyztsko wystrzelilo z tlumika jak z procy... niestety takie to u nas śpece od tlumikow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio, to był ich drugi raz...byli dzisiaj na stacji ale tylko 30min resztę kręcili się koło auta i próbowali zbić cenę. W końcu się wkurzyłem wsiadam cofam na podjazd i mi machają żebym nie wstawiał bo jednak mają kasę i sobie pożyczą tyle ile trzeba...masakra :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po nagrzaniu wydawał mocno niepokojące dźwięki przy schodzeniu z obrotów, jakby nie było smarowania.Do tego dość mocno się grzał, mimo że w upalny dźwięk to moim zdaniem nie powinno tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest dość mocno gorący w ciepłe dni, ale tylko w okolicy wlotów powietrza, do tego stopnia, że niekiedy ciężko go dotknąć. Na "głowie" tam gdzie trzymam rękę jest ok. Co do dziwnych dzwięków na razie nic nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalik, i pomyśleć, że swego czasu mocno się interesowałem jakimś tłumikiem końcowym u nich. Choć trochę podejrzenie moje padło na tą firmę jak usłyszałem, że do mojego 525D bez problemu oni uzyskają jakiś ciekawszy dźwięk itp, gdzie w dieslu to nie jest łatwo samym tłumikiem coś zrobić.

Widać teraz po Twoim tłumiku, że odnośnie firmy Proex to - jak to mówią - "król jest nagi" i robi fuszerę, otaczając ją cudnym PiaRem.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.