Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Mnie dziennie wkurza to , że nie mogę słuchać Planety FM w aucie :/

Może kiedyś wrócą :/

 

no ja też zdziwko zaliczyłem jak ustawiałem radyjko w dupowozie NzŻ że tam gdzie była Planeta 95,1fm jest teraz chyba zetka... :dontknow:

 

[ Dodano: 8 Lipiec 2013, 12:53 ]

Pavlik, co Ty tam chcesz wymieniać?

Kratka wypadła tylko :o

 

chyba widzę pęknięcie na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kumulacja wq..wu !!

1 - od dziś zamykają główną drogę w mieście bo będa budować "rondo turbinowe" więc rano do pracy jeszcze jako tako ale powrót to już będzie koreczek...

 

2 - przez cały dzień nie miałem ciepłej wody, więc dzwonię do PEC-u a pan po drugiej stronie słuchawki ze zdziwieniem, że o tym nie wiem, informuje mnie że ciepłej wody nie będzie przez DWA TYGODNIE bo jest remont w elektrociepłowni...

qwa kocham swoje miasto ale za uzależnienie się od zewnętrznego (inne miasto) dostawcy ciepła kazałbym tym gamoniom z urzędu miasta kąpać się przez miesiąc w zimnej wodzie...

 

 

ps. w takiej chwili pocałowałbym junkersa w sam palnik :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Renata stroi fochy :/ Znów wywaliło błąd, okazało się, że jeden wtrysk daje za mało paliwa i dodatkowo jedna świeca żarowa do wymiany i dwie się kończą. Starszy zanabył coś do czyszczenia wtrysków i mam troszkę na tym pojeździć i znowu się zjawić na komputer. Ach te kobiety :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.