Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop zgłoszone, ale muszę ja do nich jechać z wyceną, żeby zakwalifikowali odpowiednio czyn. Niestety kamer nie ma. Widziałem w nocy, że stała policja tylko nie widziałem czy zatrzymali jakieś auto czy może kogoś spisywali, mają sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No połamać ręce przy samych kostkach u nóg to mało.

Mnie wkurzyła wczorajsza informacja:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html

I pewnie jeszcze się okaże, że i mój rower załapał się na zrobienie z niego płynnego aluminium. Jakbym dopadł tego 16-letniego gnoja to bym się postarał, żeby się zesrał z bólu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystkie skupy złomu powinny być zamknięte, powinien być tylko jeden , non stop sprawdzany, czy nie trafia tam podejrzany złom.

Damian współczuję, jakbym gnoja złapał to by się nie skończyło na obronie koniecznej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propekMONTER, 4 praktyczny, wcześniej były 3 teoretyczne... Teraz tak lekko licząc kurs + egzaminy + wykupione godziny + jazdy "po rodzinie" (Leonem, Matizem, Fiestą) to jakieś 2 klocki :wallbash:

 

jak ja się cieszę, że moja ma prawko ... z imprez można kulturalnie wracać na prawym :song:

 

I taki też ja miałem w tym plan... zasponsoruję, a potem będę to wykorzystywał... ale chyba nie dane mi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi ,

Co za gnoje to zrobiły! :zly::zly:

Szukaj czy w okolicy nie ma monitoringu czy może ktoś czegoś nie widział. Życzę, Ci abys znalazł winnych. Za szkody powinni odpłacić z grubą nawiązką, a przy okazji powinno się upierdolić łapy takim- tak profilaktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.