Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

"Piękna akcja, piękna akcja..."

 

Evo bardzo podoba mi się update.

 

Jak oceniasz wydajność produktu?

 

Od początku lat 90-tych używam chemię Sonax :-)

Coś czuję, że wszyscy się teraz przeproszą z marketową marką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy raz, gdy produkty typu Sonax czy Turtle potrafią zagrać na nerwach tych bardziej wrażliwych :P

A produktowi jak widać bliżej do wosku w płynie a nie QD. Teraz wypadało by go chyba porównać chociażby do DG Aqua Wax i podobnych(chociaż ten mistrzem wytrzymałości raczej też nie jest) :idea:

 

Teścik :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka może i marketowa, ale akurat Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer marketowy nie jest, ta cena zabiłaby 99 procent Tescowiczów :lol:

Byłem ciekaw czym zabijecie Sonaxa, ale jest ok :-]

Mimo wszystko to oczywiste, że nie należy w żaden sposób deprymować tych 2 konkurentów - oni mają inne zadanie- wspierać swoją powłokę matkę.

Test naprawdę ciekawy, wyszliscie z ram i szablonów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wypadało by go chyba porównać chociażby do DG Aqua Wax i podobnych(chociaż ten mistrzem wytrzymałości raczej też nie jest)

 

+1, choć kiedyś DG Aqua Wax zaskoczył mnie nałożony na oczyszczony lakier bardzo dzielnie się trzymał, a np. z glinkowania dość agresywną glinką tylko się zaśmiał, więc taki słaby to on też nie jest :). Ba, nawet na felgach po kilku miesiącach jazdy w mieście i użyciu kwasu widać było jeszcze po nim pozostałości. Jak będzie możliwość to fajnie byłoby porównać Sonax-a z DG (albo Zaino) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za ott, panowie jak już wam się spodobał sonax to proponuję przetestować sonax polymer netshield...

Dopiero zrobicie wow :D

Na nie przygotowanej powierzchni leży 4-6 miesięcy, a oblecieć tym auto to 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, opierając się na tym co ludzie wrzucają do neta, to działa na każdym wosku, zdołał nawet pobudzić Lavę do kropelkowania ;):P

 

Evo Mistrz. Test pierwszego sortu :good:

Wiem, ze to walka QD, na czystym lakierze. Jako skamuflowany zwolennik Zymola boleje nad wynikiem, (pewnie nie tylko ja, ale i wiekszosc detailerow posiadajacych FG)

Zastanawia mnie jednak fakt, jakby wypadl Fg psikany na powidzmy Glasura, czy tez totalna porazka, czy jakis CUD w zwiazku z woskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, opierając się na tym co ludzie wrzucają do neta, to działa na każdym wosku, zdołał nawet pobudzić Lavę do kropelkowania ;):P

 

Evo Mistrz. Test pierwszego sortu :good:

Wiem, ze to walka QD, na czystym lakierze. Jako skamuflowany zwolennik Zymola boleje nad wynikiem, (pewnie nie tylko ja, ale i wiekszosc detailerow posiadajacych FG)

Zastanawia mnie jednak fakt, jakby wypadl Fg psikany na powidzmy Glasura, czy tez totalna porazka, czy jakis CUD w zwiazku z woskiem :D

Nie oszukujmy się FG przy kolegach na sterydach wypada słabo,bo i to zupełnie innny target.

Gdyby nie fakt,że niedługo będzie u mnie c1.5 v2 to pewnie bym kupił :kox:

Aczkolwiek ten Netshield zainteresował mnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo , podkreślasz żeby oglądać koniecznie w hd a tak naprawdę między 480p a 1080p praktycznie różnicy w jakości brak . Może to YT tak kompresuje filmiki?

Porównywałeś kiedyś swoje nagranie do wrzutki na yt ?

 

Test super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.