Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

Ja niby sciagam ze Stanow ale srednio jak sie za to jest zabrac , poza tym czy ktos zaufa takiemu swiezakowi bo ja nie sadze :) ?

 

Powiedzcie czy te EUROW sa rzeczywiscie tak dobre ? Natknalem sie na nie wczesniej ale ... Czy poprostu ich stosunek cena/jakosc jest niczego sobie i dlatego warto zamawiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy te EUROW sa rzeczywiscie tak dobre ? Natknalem sie na nie wczesniej ale ... Czy poprostu ich stosunek cena/jakosc jest niczego sobie i dlatego warto zamawiac ?

Ten niebieski Eurow zostawia włoski (wszyscy o tym piszą, na Amazonie też) więc do QD albo wosków to ja bym tego nie brał, już lepiej kupić żółtą Cobre.

Ja sugerowałbym dołożyć i kupić żółtą CHEMICAL GUYS 9mm - bardzo fajna, uniwersalna mikrofibra w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam pojawiły się mikrofibry firmy MMS o gramaturze 370g/m2, znalazłem te same ( potwierdzone u sprzedającego ) w cenie 6,70 zł

http://bhp-chemia.pl/pl/p/Scierka-uniwe ... 50x60/3905

 

Ma ktoś ją i może polecić ?

 

hmm jesteś pewny, że to są te same pomarańczowe lub niebieskie? bo pisze, że uniwersalne, a troche ich w ofercie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesteś pewny, że to są te same pomarańczowe lub niebieskie? bo pisze, że uniwersalne, a troche ich w ofercie jest

 

Wysłałem zapytanie do sprzedającego ( załączyłem zdjęcie zółtej o gramaturze 370g/m2), w odpowiedzi otrzymałem potwierdzenie że to są te same mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrej mikrofibry do wnętrza i do QD.

Czy żółta Eurow nada się do wnętrza a niebieska do QD?

 

Czytałem trochę ten temat i daaaawno temu mieliście chęci na mikrofibrę żółtą i niebieską eurow którą chcieliście ściągać z UK. Czy tak jest nadal bo mogę pomóc wam ten temat ogarnąć gdyż mieszkam w UK. Nie wiem czy wam się to kalkuluje ale żółte w paczce po 36 to koszt 23-26gbp a 10 niebieskich to koszt 25-29gbp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dobrej mikrofibry do wnętrza i do QD.

Czy żółta Eurow nada się do wnętrza a niebieska do QD?

 

Czytałem trochę ten temat i daaaawno temu mieliście chęci na mikrofibrę żółtą i niebieską eurow którą chcieliście ściągać z UK. Czy tak jest nadal bo mogę pomóc wam ten temat ogarnąć gdyż mieszkam w UK. Nie wiem czy wam się to kalkuluje ale żółte w paczce po 36 to koszt 23-26gbp a 10 niebieskich to koszt 25-29gbp.

 

dzięki za pomoc jednak Eurow to nie UK :oops:

 

ja kupiłem 10 w tej bhp-chemii i do dziś ich nie widzę.. zapomnieli wysłać czy co :roll:

 

towar dopiero dostaniesz pewnie w tyg:d bo jak na razie nie mają żadnych ściereczek na stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.