Skocz do zawartości

Zymol Vinyl Cleaner


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Zymol Vinyl Cleanera (który wbrew nazwie jest klasycznym Quick Interior Detailerem )

 

 

Wiem że temat nie o tym, więc proszę o wybaczenie ;) ,ale dwa pytania : po czym wnosisz że tak jest i czy mógłbyś zrobić zdjęcia 50/50 po zastosowaniu tego produktu na gołym, czystym plastiku ? ;) Może być w innym temacie, poświęconym ogólnie produktom do wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymol Vinyl Cleanera (który wbrew nazwie jest klasycznym Quick Interior Detailerem )

 

 

Wiem że temat nie o tym, więc proszę o wybaczenie ;) ,ale dwa pytania : po czym wnosisz że tak jest i czy mógłbyś zrobić zdjęcia 50/50 po zastosowaniu tego produktu na gołym, czystym plastiku ? ;) Może być w innym temacie, poświęconym ogólnie produktom do wnętrza.

 

 

Wybaczam :-]

 

A tak na serio to używam na bieżąco, bardzo fajny produkt, który nawet odżywia plastiki (o dziwo).

 

Goły i czysty mówisz ? Hmmm... Zrobię kawałek deski czy boczka, no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, chyba nie uważasz, że Vinyl Cleaner zastąpi APC, nawet zmieszane 1:tryliarda? Kurz zdejmuje pięknie, nie "nabłyszcza" nic, ale to klasyczny produkt codzienny. I do tego ma uzależniający zapach ;) Gdybym w lecie nie przerabiał tak hurtowych ilości w miacie ( a muszę ją przecierać codziennie) to używałbym tylko tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Mam pytanie, zakupiłem już Zymol Winyl Cleaner, przeczytałem że nie zastąpi APC - czy na pewno w przypadku gdy auto jest prawie nowe i ogólnie czyste? Ten Zymol ma właściwości czyszczące?

Czy można nim myć z pędzlem kratki i zakamarki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakupiłem już Zymol Winyl Cleaner, przeczytałem że nie zastąpi APC - czy na pewno w przypadku gdy auto jest prawie nowe i ogólnie czyste? Ten Zymol ma właściwości czyszczące?
Czy można nim myć z pędzlem kratki i zakamarki? 

A kratki masz z vinylu? Czy z plastiku :)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof To teraz mnie zagiąłeś ostro... byłem pewny że winyl = plastik.... I że Zymol który, kupiłem jest do czyszczenia i konserwacji (oddzielny) plastiku...

Ja vinyl rozumiem jako taki „miekki plastik/gume” a nie twardy plastik - choc to ja moge mieć złą wiedzę :D. Sam produkt do pielęgnacji jest bardzo fajny. Co do conditionera to musi być podgrzanie żeby go nakładać (inaczej słabo chłonie) - poczytaj instrukcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Taki opis znalazłem więc sprawa rozwiązana 😉

 

"Zymol Vinyl Cleaner to wysokiej klasy preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych wewnąrz samochodu. Nie zawiera absolutnie żadnych rozpuszczalników. Formuła wzbogacona o delikatne mydła, posiada neutralne pH i jest w 100% bezpieczny do czyszczonych powierzchni. Preparat dogłębnie usuwa zabrudzenia z plastikowych, vinylowych czy gumowych powierzchni. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Taki opis znalazłem więc sprawa rozwiązana
 
"Zymol Vinyl Cleaner to wysokiej klasy preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych wewnąrz samochodu. Nie zawiera absolutnie żadnych rozpuszczalników. Formuła wzbogacona o delikatne mydła, posiada neutralne pH i jest w 100% bezpieczny do czyszczonych powierzchni. Preparat dogłębnie usuwa zabrudzenia z plastikowych, vinylowych czy gumowych powierzchni. "

Ok czyli materiał to różny ale jeden produkt wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
W dniu 30.10.2019 o 09:11, dejnasm napisał:

Preparat dogłębnie usuwa zabrudzenia z plastikowych, vinylowych czy gumowych powierzchni

To w mojej ocenie trochę masło maślane. Nie jestem aż tak mądry i mogę się mylić, ale pojęcie plastiku, jest pojęciem dużo szerszym obejmującym wiele różnych polimerów. Winyl to konkretny polimer syntetyczny (polichlorek winylu, PVC, PCW), który też jest czy też należy do plastików. Dlatego wydaje mi się, że wystarczy napisać: :"Preparat dogłębnie usuwa zabrudzenia z plastikowych,  czy gumowych powierzchni. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kecav napisał:

To w mojej ocenie trochę masło maślane. Nie jestem aż tak mądry i mogę się mylić, ale pojęcie plastiku, jest pojęciem dużo szerszym obejmującym wiele różnych polimerów. Winyl to konkretny polimer syntetyczny (polichlorek winylu, PVC, PCW), który też jest czy też należy do plastików. Dlatego wydaje mi się, że wystarczy napisać: :"Preparat dogłębnie usuwa zabrudzenia z plastikowych,  czy gumowych powierzchni. "

Ja również się nie znam ale plastik to właśnie vinyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.