Skocz do zawartości

Najładniej pachnące kosmetyki


Kr3t

Najładniej pachnące kosmetyki dla Ciebie :  

384 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie, wielu/wiele z nas uwielbia pracować przy środkach które pachną.

Zakładam ankiete, prosze o wybranie maksymalnie dwóch środków z listy, bądź dopisanie swojej propozycji w temacie ;)

Trzeba było ankietę ułożyć przynajmniej alfabetycznie firmami, po za tym gdzie są kosmetyki Swissvaxa itd.

Trzeba by było się przyłożyć do ułożenia tej ankiety! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak coś "pachnie" - dla mnie jakakolwiek chemia ta smród od którego głowa boli, np. taki PB NL niby delikatny, a wystarczy mi 20-30min przejażdżki po aplikacji i ból głowy gwarantowany, nawet po kilku godzinnym okresie wyczekiwania.

Jak już mowa o badaniu ankietowym to powinno się jeszcze dodać zapytanie i najgorzej śmierdzący kosmetyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co ma na celu ten temat i ta ankieta ?

Założyciel funduje kosmetyki, które zdobędą 3 pierwsze miejsca dla wszystkich głosujących.

 

Proponuję głosowanie na trojaczki Zymola z ankiety w ramach popularyzowania marki i jej wprowadzania pod strzechy kazdego z detailerskich domów 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.