Skocz do zawartości

Najładniej pachnące kosmetyki


Kr3t

Najładniej pachnące kosmetyki dla Ciebie :  

384 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten wosk z lidla ... ma tak zarąbisty zapach że za każym razem jak jestem w lidlu to wącham go chwile :D

+1 :song:

Dla mnie również bezkonkurencyjny :good:8-):evil:

 

Nawet podoba mi wygląd lakieru po aplikacji, tylko z trwałością krucho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wosk z lidla ... ma tak zarąbisty zapach że za każym razem jak jestem w lidlu to wącham go chwile :D

+1 :song:

Dla mnie również bezkonkurencyjny :good:8-):evil:

 

Nawet podoba mi wygląd lakieru po aplikacji, tylko z trwałością krucho ;)

 

Wyglad jak wyglad, ale ingow to nie robi. Fakt pachnie super, cos jak SV Mirage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy PB Natural look pachnie lepiej od CG Natural Shine ? Efekt na desce mają podobny tylko nie wiem jak to się ma do zapachu...

CG pachnie intensywniej,jest też bardziej skondensowany na moje,a za tym wydajniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, jest tak wydajny że nie idzie tego zużyć... chyba na opony będę stosował bo w takim tempe to nigdy innych na spróbuję ;) a szukam jakiegoś fajnego zapachu wieć pomyślałem o PB NL

 

[ Dodano: 27 Luty 2013, 15:42 ]

To fakt, jest tak wydajny że nie idzie tego zużyć... chyba na opony będę stosował bo w takim tempe to nigdy innych na spróbuję ;) a szukam jakiegoś fajnego zapachu wiec pomyślałem o PB NL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.