Skocz do zawartości

Wycieraczki samochodowe-dyskusja


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

Ją kupiłem jakieś noname za 30zl i jak dla mnie super ścierają,na początku wycieraczka kierowcy nie zbierała wszystkiego,ale przelozylem pasażera na kierowcy i na odwrott i teraz zbierają super,wujasowi kupiłem je do fiesty i też je chwali sobie,gadalem z kolesiem ze sklepu i też powiedział że ludzie sobie je bardzo chwała że za ta cenę to rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją kupiłem jakieś noname za 30zl i jak dla mnie super ścierają,na początku wycieraczka kierowcy nie zbierała wszystkiego,ale przelozylem pasażera na kierowcy i na odwrott i teraz zbierają super,wujasowi kupiłem je do fiesty i też je chwali sobie,gadalem z kolesiem ze sklepu i też powiedział że ludzie sobie je bardzo chwała że za ta cenę to rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis :o

 

Dzięki za opinie, bo z tym ciężko - mało osób używa :song:

 

Te hybrydy są obudowane i dobrze przylegają do szyby. Wydaje mi się że one płynniej działają od bezszkieletowych. Bosch przy większych prędkościach i jak czujnik włączył pełną prędkość zostawiał zmazy. Były możliwe za lekkie, teraz wszystko działa jak powinno.

 

 

Wyglądają tak:

photo-66940a74-66b4-4277-86da-1fab740ec11d-for_zoom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas123w, lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis :o

 

Dzięki za opinie, bo z tym ciężko - mało osób używa :song:

 

Te hybrydy są obudowane i dobrze przylegają do szyby. Wydaje mi się że one płynniej działają od bezszkieletowych. Bosch przy większych prędkościach i jak czujnik włączył pełną prędkość zostawiał zmazy. Były możliwe za lekkie, teraz wszystko działa jak powinno.

 

 

Wyglądają tak:

photo-66940a74-66b4-4277-86da-1fab740ec11d-for_zoom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis

To kup ramiona z nowszej wersji Golfa 4 czyli aero i będzie to wyglądało jakoś :)

 

Na zimę kupię i zobaczę co to jest warte: http://img11.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3509931256

Bo Boscha tłuc to tak średnio mi się podoba :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niz normalne "banany" aero jakiejkolwiek firmy ?

Bo szkieletowe nie wyglądają, banany średnio zbierają czasem szczególnie przy dużych prędkościach,

a tutaj ponoć mamy kompromis

To kup ramiona z nowszej wersji Golfa 4 czyli aero i będzie to wyglądało jakoś :)

 

Na zimę kupię i zobaczę co to jest warte: http://img11.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3509931256

Bo Boscha tłuc to tak średnio mi się podoba :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio najtańszą wycieraczkę z allegro firmy unipoint za 30zl z przesylka. Zbierają za pierwszym machnięciem idealnie. Ostatnio miałem motgumy i po pol roku zostawial mega smugi na pol szyby, wiec wyladowal w ciagniku i odziwo zbiera elegancko. Więc chyba to była wina taniego plynu do spryskiwaczy za 5zł :)

Generalnie to najwazniejsze zeby wycieraczka dobrze pasowala do szyby inaczej nawet turbo hiper twin boscha bedzie kijowo zbieral.

 

No i najważniejsze, taniej wycieraczki nie zal jak ktos ukradnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.