Skocz do zawartości

Wycieraczki samochodowe-dyskusja


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

CrisAGC, dziś założyłem Valeo First i jechałem chwilę w deszczu. Cicho i nie mażą - jest OK. Niezadowolony jestem, bo w zestawie nie było "zaślepek na mocowanie". Oryginały, czy od Boscha miały takie zaślepki. Pierdoła, ale mnie wkurza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrisAGC, Tu na zdjęciu widać plastik z logiem GM

8cdb2577b6d1eddb6aed0cfed2ef29b1.jpg

 

Niestety w wycieraczkach Valeo nie było tego plastiku w zestawie (stary nie pasował). Mocowanie wycieraczki do ramienia jest więc "na wierzchu". Walory estetyczne, ale mnie to poruszyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem zmienic wycieraczki w moim aucie. Podjechałem do sklepu i mówie ze potrzebuje do volvo v40 2003r wycieraczki "bananki" czyli płaskie. Poszukali i stwierdzili ze mogą mi sprzedac jakieś no name bo valeo albo bosch nie bedą mi pasowac bo nie mają uniwersalnych mocowań. Pierwszy raz takie kupuje bo zawsze miałem zwykłe i nie wiem czy nie mają racji chociaż wydaje mi sie ze jednak powinny pasowac :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką masz długość wycieraczek i mocowanie, i kup takie. Podejrzewam, że masz standardowe mocowanie typu U (haczyk), to bez problemu znajdziesz te wycieraczki od Valeo czy Boscha.

 

arms.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką masz długość wycieraczek i mocowanie, i kup takie. Podejrzewam, że masz standardowe mocowanie typu U (haczyk), to bez problemu znajdziesz te wycieraczki od Valeo czy Boscha.

[mod=damianTDCi]Nie cytujemy zdjęć, obrazków itp.[/mod]

dokładnie tak jak piszesz mam U (haczyk), więc nie powinno byc problemu.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z dostępnością w PL, ale kupione dziś w angielskiej ASDA w promocji połowa ceny... 7GBP za sztukę. Jeżdżę z nimi już rok, trafiła się promocja więc będzie wymiana. Szczerze to są najlepsze wycieraczki z jakimi miałem do czynienia...

 

img0949_556b1dd2227eb.jpg

 

img0950_556b1e19466f7.jpg

 

img0951_556b1e47e257a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Po dłuższych poszukiwaniach wybór padł na wycieraczki Alca Heyner.

20160413_161920.jpg

Wycieraczki bardzo dobrze wykonane, posiadają po sztuce gumek które można wymienić, Wczoraj przeszły pierwszy test w deszczu i spisały się bardzo dobrze. Jestem tylko ciekaw jak z trwałością :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.