Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za 180 tyś dostajemy samochód w top wyposażeniu i V8 (specyfikacja europejska zapewnia nam samochód który nie tylko przyspiesza ale skręca i hamuje jak zły :-] ).

Moim zdaniem to naprawdę mocny zawodnik i namiesza na rynku, zwłaszcza będąc np. o połowę tańszy od niektórych konkurentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ale czym? No cóż.. S500 to już według mnie szybki wóz. Największe zaskoczenie spowodowane jest tym, że nagle zdajesz sobie sprawę jak szybko ten pustak się przemieszcza :D S63 to znowu inna liga, jak dla mnie może nawet zbyt szybko :) Nie ma na drodze warunków żeby cieszyć się osiągami takiego auta, a jednak strach przed wyhamowaniem tego klocka pozostaje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sklasa nie jest stworzona zeby ja upalac. Nie oszukujmy sie, większość kupuje s500 czy wersje amg dla prestiżu, kompletnie nie rozumiem jak można napisać ze diesel nie sprawdza sie w esce. Jeszcze bym zrozumiał jakby po całej kabinie chodziło kle kle, ale założę sie se silnika nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, odpalanie na zimno - tutaj klekot porównywalny ze zwykłym CDI w Sprinterze/Vito, niestety. Do tego przy mocnym butowaniu słychać jednak, że pod maską pracuje "fałka", ale fałka w dieslu ;) Więcej napiszę w teście, jeszcze chwilka ;)

 

Korea rośnie i faktycznie ceny też. Kiedyś lubiłem nawet te ich auta, bo były stosunkowo tanie, dobrze pomyślane i wykonane. Cena za jakość odpowiednia. Teraz złapali trochę wiatru w żagle, ceny idą do góry, nie jestem przekonany czy i prestiż marki tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie opisane,podoba mi się ;) Aczkolwiek często używasz słowa "kurcze" :D

Jakie są opcje ustawiania oparcia fotela?Występuje tutaj łamanie w polowie jak np w 7er? Czy tylko pompowanie poszczegolnych poduszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.