Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety jest

a to mnie akurat cieszy :D te same pieniądze, co prawda osiągi gorsze, ale można sobie spokojnie przekalkulować tą 1 sekundę mniej na rzecz większego luksusu 8-) Ciekaw jestem jednej rzeczy. Co byśmy zakupili, gdyby Macan'a można było kupić w październiku? bo wtedy nie było konkurenta dla SQ5 :evil:

PS

czy przednie fotele mają możliwość wysunięcia przedniej części do przodu jak tu?

WP_20140407_003_zpsd0b64b8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...nie będę bronić Audi...ale frajda z jazdy jest i podejrzewam, że większa jak w Porsche...zgodzę się jednak z tym, że samo to, że jedziesz Porsche może dać +10 do frajdy :D trzeba przejechać się jednym i drugim :-]

tą stronkę pewnie znasz :P

http://www.zeperfs.com/en/duel4367-4811.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovroon,

pozwól że dopytam

specjalnie wybierałem najlepsze i najgorsze kawałki w mojej okolicy żeby sprawdzić jak auto będzie się prowadzić z tym zawieszeniem i takimi kołami
Dotykowa navi i mega fajnie grający w tak małej puszce BOSE, czarny środek + białe nitki genialnie komponowało
Podczas jazdy banan mi z twarzy nie schodził, mega frajda i przygoda nie do zapomnienia jak dla mnie.

i na to wszystko tak zwracałeś uwagę mając SWOJĄ własną panne młodą na prawym :?::shock:

 

bo jeśli tak to jesteś dobrze pokręcony i już Cię lubię :D:mrgreen: bo z tego co zrozumiałem to opisujesz dzień swojego ślubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :D. Auto jak pisalem wypozyczylem na kilka dni. Wiec mialem troche czasu na jazde przed i po slubie ;) Ale jadąc z Panną młodą też odwalałem akcje :P. Przykro było patrzeć na gości daleko z tyłu szarymi audi czy innymi vagenami :mrgreen: w tym moje e60 gdzieś tam :) Ale cóż... miał to być wyjątkowy dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy było inaczej, teraz jak się pojawi następca zrobimy grubszy projekt wspólny i paroma innymi okazami :-]:-]:-]

 

C200 bak 41 litrów. Nie wiem co autor miał na myśli, bo c250 ma juz 66 litrów ? Jakaś porażka, 10 weźmie lekkim pejczem, tankowanie co 350 km ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, hajsy, jakość, typ, klasa, moc, no wszystko zupełnie bez porównania, ale w pełni rozumiem Twoje posty, ja tak jak Ty Macanem jaram się BuRZem :mrgreen: genias z moich wiadomości na FB mógłby stworzyć książkę zachwytów nad tym samochodem :kox:

to co, że wolny, że byle tedeik z czipem objedzie, jak ja najchętniej bym z tego samochodu nie wysiadał :dontknow:

cieszę się razem z Tobą a sąsiadom już współczuję kotleta stającego w gardle przy niedzieli jak będziesz go wystawiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.