Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa opcja z tym garażem, dość rzadko spotykania w zabudowie wielorodzinnej... szkoda że na popularnych parkingach podziemnych nie ma rozwiązań tego typu, tylko miejsca jak w galerii handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Światełka okej, ale ten kabel to mogłeś ładniej poprowadzić :P

 

Zgadza sie :)

Kabel jest za dlugi i narazie jeszcze nie wyprostowany póki mi te rzepy dokładnie nie przytwierdza sie do sufitu (schnie silikon)... i narazie kabel luźno leży w ściągaczach, żeby brame otworzyc bez problemu :) Ale bedzie zrobione jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja niestety jestem ograniczony czasowo i nie zawsze mam czas zrobić cos na tip top za pierwszym podejściem,takze kabel musi poczekac do wieczora:)

Ledy to tylko 10w, swiatlo biale. Niestety myslalem ze bedzie lepiej ale na moje potrzeby wystarczy.

 

-- 22 mar 2015, o 15:30 --

 

Wystarczyło schować kabel w białą rurkę kub kanał

W wynajmowany garaz nie bede inwestowal cudow.Ma byc estetycznie i szybko demontowalne w razie (odpukać) czegos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym zrobić w garażu coś z podłogą, żeby było łatwiej utrzymywać czystość. Obecnie podłoga jest betonowa. Garaż dzierżawię, więc ma być jak najtaniej. Myślałem o malowaniu farbą chlorokauczukową, np. Emalią Nobilesa (250 zł za 10 l). Co o tym myślicie?

 

Garaż wygląda tak (fotka robiona przy innej okazji):

 

120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruntem przeleć, takim odpychającym wodę ;) Nie mam teraz jak sprawdzić butelki, ale jutro Ci dam znać, i cena będzie dużo mniejsza od twojej. Spryskałem kilka lat, a do dziś działa bez zarzutu w eksploatowanym garażu. Oleje itp, też nie przepuszcza w strukturę betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.