Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Płyta OSB przykręcona do ściany, pomalowana w kolor pasujący do reszty pomieszczenia lub jeśli pasuje surowa. Za wieszaki równomiernie przykręcone wkrętu lub wbite gwoździki.

Żle takie rozwiązanie nie wygląda a i rozmiar mamy praktycznie dowolny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta OSB przykręcona do ściany, pomalowana w kolor pasujący do reszty pomieszczenia lub jeśli pasuje surowa. Za wieszaki równomiernie przykręcone wkrętu lub wbite gwoździki.

Jak dla mnie to prowizorka. Lepiej coś lepszego kupić lub zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prowizorka? Każdy ma swój gust. IMO wygląda bardzo fajnie i industrialne.

Dodatkowo możesz mieć w każdym kolorze, oraz praktycznie każdym rozmiarze.

Tu akurat nie garaż, ale można zobaczyć jak fajnie wygląda w połączeniu z cegłą.

industrialna-jadalnia-w-lofcie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam taki sam piecyk, garaż 60m, miejscami wysoko na ponad 3-4 metry. Garaż zrobiony z płyty warstwowej i ten piecyk daje na prawde rade. Przy ujemnych temperaturach na zewnątrz bez żadnego problemu można uzyskac ponad 20 stopni 8-) Warto zrobic długą rure, bo ona właściwie najwięcej grzeje. No i piecyk przepala dosłownie wszystko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, dzięki. Myślałem, że już miałeś okazję przetestować piecyk. :good:

 

Dziś generalne sprzątanie garażu przed zimą, wywalanie niepotrzebnych szafek i gratów żeby było miejsce do działań przez zimowy okres.

 

Miejsce na rurę do piecyka już jest, pozostaje tylko takiego poszukać i zamontować w dziupelce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

DAMIANe34, piecyk śmigał jak oszalały w poprzedniej wersji garażu. Przy -15,-20 potrafił rozgrzać do ponad 20 stopni. Brama nie ogrzewana. Niestety jest dużożerny ale na szczęście wszystkożerny.

885668_458333750907131_734287726_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Maciej WTN, zwykła ale grubsza niż te najtańsze. Ile ma nie powiem bo nie wiem a jestem uziemiony w łóżku i sprawdzić nie mogę.

Jak dojdę do siebie to będę kombinował z systemem odprowadzania sdymu bo odległość do komina się znacznie zwiększyła. Jeśli koza nie podoła zamontuję tzw turbinę/nadmuch który świetnie rozprowadza ciepło na hali. Były kiedyś na allegro ale nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.