Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki silnik? Napęd 4x4? :mrgreen:

 

Silnik by mnie akurat ciekawił ?? Jeśli jest tam XDrive28i mógłbyś napisać trochę jak się tym jeździ??

Konfiguracja bardzo fajna jedynie pseudo drewno zamieniłbym na amelinium albo piano black i szybki z tylu lekko przyciemnione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek_1, to jest 20i ;) 8,4 do paki w takim klocku na miasto dla mamy zupełnie starcza.

 

To nie jest drewno tylko ciemnobrązowy połysk. Tak jak czarne pianino tylko że na słońcu się robi rude/brązowe, a w cieniu jest ciemne :) Szyb nie braliśmy, bo po raz nie ma dachu, po dwa są dlatego rolety, a po trzy ori bmw to już dobra smoła :-]

 

MOHS zdecydowanie łatwiej mi się docierał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzanie, pranie tapicerki, czyszczenie podsufitki, mycie plastikow, dressing. I nowa zawieszka Yankee. W koncu zrobilem porzadnie wnetrze w C5 bo jakos nigdy nie bylo czasu.

 

Od razu przyjemniej sie jezdzi, a wnetrze wyglada jak nowka pomimo przebiegu prawie 90k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wolne więc zająłem się trochę.

 

Glinkowanie, Cherry Glaze, Nattys Red i na to Sonax BSD. Domyłem pocharatane felgi które i tak przez zimę będę chciał odmalować w ori kolor a na śruby zawitały nakładki. Szyby wyglinkowane i na nie RainX. Przynajmniej nie ma na nich już tafli wody.

 

zdj1190cie1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wolne więc zająłem się trochę.

 

Glinkowanie, Cherry Glaze, Nattys Red i na to Sonax BSD. Domyłem pocharatane felgi które i tak przez zimę będę chciał odmalować w ori kolor a na śruby zawitały nakładki. Szyby wyglinkowane i na nie RainX. Przynajmniej nie ma na nich już tafli wody.

 

Obrazek

Nowy nabytek? :o

Co tam dobrego pod maską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.