Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś testowałem kombinacje padów i past...na zbliżającą się upragnioną korektę mojego auta (szewc w dziurawych butach chodzi ponoć ;) )

Małe i nieudolne 50/50 ale mam za mocną żarówkę w lampie...

50_50_1_zpsbdae6e90.jpg

50_50_2_zpscbb60bc1.jpg

 

Oraz wymiana podświetlenia tablicy rejestracyjnej...zakupiłem "droższe" ledy choć to dalej jakieś chinole ale jest ok :) Już miałem dość przepalających się żarówek i komunikatów na desce rozdzielczej.

 

Tutaj fifty-fifty

Pod15B0wietlenie__50_50_zps95ee4bb0.jpg

 

A tu już komplecik ;)

Pod15B0wietlenie_end_zpscd164045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś szybkie odświeżanie wozu. Mycie na bezdotyku, a następnie AutoFinesse Revive na plastiki, a cała reszta AG Rapid Detailer (mmm ten balonowy zapach :roll:).

Przy okazji mały test Sonaxa do czyszczenia felg:

Generalnie efekt super jak za cenę 29 zł :ad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Sonax Extreme Wheel Cleaner Generalnie efekt super jak za cenę 29 zł

Kup sobie Tuga gel za podobna kasę a skuteczność o wiele większa. Tam jest litr i po wstrząśnięciu robi się gęściejszy co skutkuje dłuższym siedzeniem na felgach i wyższą skutecznością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cubus1, OHO

 

Będę wypatrywać na mieście :-]

 

Mam nadzieję, że zobaczysz auto już po korekcie ;) Minęło 1,5 roku od zakupu a autko dalej całe w swirlach i innych niespodziankach po poprzedniej właścicielce...niebawem pokaże co może zrobić kobieta z lakierem w aucie po roku i przebiegu 25 kkm ;)

 

cubus1, a gdzie kupowałas te ledy do tabl. rejestracyjnej? Fajnie to wyglada :)

Kupiłem na allegro. Dokłądne namiary wysyłam na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie łez, ciskania maszyną o podłogę, wzywania na pomoc okolicznych speców od tego typu kapci....

 

9HtmHh.jpg

DjKtbI.jpg

tQGfdD.jpg

pjFLYl.jpg

 

Na hasła:

 

- W świetnym stanie

- Klasyczny

- Zabytkowy

- Kolekcjonerski

- Od Konesera

- Po RENOWACJI, wystarczy tylko umyć i wypastować

 

wyłączam tel, brama na kłódkę, zaginąłem, porwało mnie UFO, poszedłem w Polskę, nie wiem, nie znam się..... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam, nie planowałem foto-relacji, ale z 5 metrów naprawdę dobrze wyglądał, tylko środek i fotele były bardziej takie czarno-wiśniowo-bordowe :kox:

 

W mojej osobistej klasyfikacji "zabytków", czyli fajny z: 30, 20, 10, 5, 2 metrów oraz Prawdziwy Klasyk :mrgreen: taka właśnie naciągana "5", prawdziwego klasyka w moim pojęciu jeszcze nie widziałem, tj dopiero hoduję w garażu obok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, 100x tak... tylko jakos tak na kolana nie padlem... Wg dzisiejszych aut to spasowanie, detale i działanie mechanizmów jest w sumie humorystyczne. Wiadomo ze takie cos robi wrażenie niejako "samo z siebie", a świadomość ze nasi rodzice/dziadkowie marzyli wtedy o Syrenie 103 albo Warszawie tylko dodaje "wow"... Nie chce wyjść na dyżurnego marude, ale baaaardzo chętnie postawilbym obok np Fiata Dino, albo Alfę Spider... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.