Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No znajomo wygląda i świetnie to kiedy jakieś filmiki jak po górskich drogach śmiga.

Bo jak po WuWua stolicy oraz okolicznych miejscowościach z prędkościami patrolowymi to wiemy i dużo osób siedziało (z przodu, z tyłu, w bagażniku) nie potrzebne skreślić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką uwagę: różne cuda Patryk widziałem w Twoim wykonaniu: rozbiórka połowy silnika bo gdzieś jakaś uszczelka przedmuchuje, wywracanie auta na lewą stronę, bo gdzieś coś brzęczy...

Przyszedł czas wymiany oleju, a Patryk do mechaniora jedzie :)

Coś mi się nie zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylem w warsztacie na wymianie oleju - mocno rozsmieszylo mnie poruszenie zwiazane z tym.

 

Warsztat jest zaprzyjazniony,zawsze jestem obok auta i monitoruje co sie dzieje,a mechanicy/wlasciciele znaja moje podejscie i potrafia sie obchodzic nalezycie.

 

Inna sprawa,ze wymiana oleju w m5 bez podnosnika to dramat - pewnie nikt z Was nie wie,ze magistrala olejowa jest w nadkolu przednim zaraz za kolem i jest w odwrotnej pozyczji wzgledem reszty aut ( odwrotny filtr oleju oraz podstawa )

 

Po oleju zawsze podpinam auto pod kompa celem weryfikacji oraz usuniecia serwisu.

 

I nawjazniejsze - prowadze pelna ksiazke serwisowa - jak wymieniam olej w garazu to mam sobie palcem brudnym z oleju namalowac pieczatke ? :-]

 

ps. Proste rzeczy mnie nie kreca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryczken16, aż sie łezka w oku kręci..... :cry: A pamiętam jakby wczoraj, jak Mariusz rozpaczał, co sie po nieskończonej jeszcze POW puścili z Bogusiem za dwoma GTR-ami, a traf chciał że chłopaki z Dromexu mieli wypłatę i zostało pare gratów oraz miksokret na lewym pasie no i ehhhh... troche nie wydało na łuku..... :/ Poleciłem mu blacharza, niedaleko Tłuszcza ma warsztat, to sie marszczył że do Fusa, że taki rodzynek.... Mówie mu, nie bój żaby Panie, to cyrkowiec-akrobata w tym fachu, panamery i cajeny scchodzą takie, że Połczyńska certyfikaty wystawia, to i Mpiątkie ogarnie....

 

No i co? i co? Siadła ćwiarteczka z połową dachu, że aż się chce patrzeć na te cacuszko... Szerokości :good:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.