Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wesol, pierwszy raz kładłeś Ultimate Polish? Jakie masz z nim doświadczenia. Nie chodzi mi o aplikację bo wiadomo że masakrycznie się go wyciera (przysycha). Chodzi mi o to ile ci wosk wytrzymuje na nim. U mnie coli siedział może z 2 miesiące tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza od dawna wolna niedziela z dobrą pogodą oraz bez szkoły lub kaca :D

 

Więc z zewnątrz piana, szampon, odsmalanie, glinka, cleaner, wosk, NW i komplet dressingów :)

1b02c1d4579869f5c90ed069914e4.jpg

280f82469a80b3fe58862ef426d9690.jpg

 

W środku odkurzanie, dressing na plastiki, odżywka na skórę i przetarte szyby :)

28a5998a4d6c9f00edd08bea2df42fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teddy, Stosowałem go wcześniej na totalnie nieprzygotowaną skodę, która porysowana jest i lakier w średnim stanie ma, UP ładnie go przyciemnił i zamaskował troszkę ryski :D ale niestety z lenistwa i braku czasu nic innego po UP na lakierze nie było. Teraz dopiero na Punto wleciało UP i na nie 2 warstwy Meguiars'a, będę informował na bieżąco jak się sprawuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję nic konkretnego, stalaki założyłem teraz z racji tego że mieszkam tuż obok remontowanej trasy kolejowej Łódź-Warszawa... rozkopane przejazdy, zapadnięte pobocza od ciężkiego sprzętu i co kawałek porozsypywane kamienie... nie ma lekko, a na 15" siedziała zacnie :dontknow:

 

ef911d7929d26b6d8cc59027ce001.jpg

 

(prześwit zwiększył się o całe 9mm :kox::lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę była chwila na sprawne umycie auta na "cwaj wiadra", osuszenie i na koniec warstwa Sonax BSD. Czasu nie było za dużo więc kół nie ogarniałem jakoś specjalnie). Na szybę przednią poszedł Rain X 2W1 - czysta szyba + niewidzialna wycieraczka.

 

k0osmkq.jpg

 

TQehSJn.jpg

 

dSrYPik.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, Pozwole sobie odpowiedzieć. Sporo zależy od wycieraczek. U mnie np. nie mazały, ale lekko skakały. Dotarłem go jeszcze IPA i działało. Chociaż trwalość tego jest taka, że mazanie też będzie krótkie. Ogólnie nie pracuje sie z tym jak ze zwykłym płynem do szyb, że końcówke zostawiasz do odparowania. Trzeba dotrzeć wszystko dokładnie, bo zostaje zaschnięta mgiełka jak przy normalnej NW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, miałem Autolanda. Sama wycieraczka jest dziwna. Raz leży pół roku, a raz miesiąc :dontknow:

Wycieraczki też mają spory wpływ. W tych autach w których miałem fabryczne wycieraczki było wszystko ok pomimo ich zużycia, a tam gdzie wycieraczki ze sklepu nie zawsze. Spróbuj przetrzeć jeszcze raz IPA i użyj chusteczek od 303 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekd24 , zdaję sobie z tego sprawę ale póki co nie mam zbytnio czasu żeby to ogarnąć. Na pewno będzie to pierwszy mod jaki będę chciał ogarnąć.

Co do Niewidzialnej wycieraczki/Rain-x'a - raz jest ok, innym czasem wycieraczki coś tam delikatnie pomażą na początku. Tak więc to raczej kwestia właściwej i dokładnej aplikacji.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.