Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powoli zaczyna się układać wszystko do kupy...

Silnik kupiony wczoraj - rzekomo Alfa Romeo - 2007 rok, 80tyś przebiegu

Dziś rozrząd - pasek conti, rolki INA, pompy nie pamiętam

Filtr oleju jutro dojedzie

Dexos2 (po kosztach idę teraz) i jakiś olej do skrzyni już też zakupiony

Trochę uszczelek i auto będzie chyba żyło.

Martwię się tylko, żeby wtryskiwacze działały, bo był problem z ich wyjęciem.

Spy photo:

MM8PPmL.png

 

Jeśli dobrze pójdzie to w sobotę już będę w Polsce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, Ja nic w tym śmiesznego nie widzę.

 

Jak dla mnie to może i tak nawet ASO wyglądać byle by tylko obsługa była kompetentna i znała się na swojej pracy.

 

Mam znajomego mechanika, który nie ma płytem i innych cudów w warsztacie, ale ma o tym pojęcie co robi i jest szanowany.

 

Niestety ale piękne płytki czy inne wodotryski auta Ci nie naprawią. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierzyłeś w to ;) ??

W rocznik tak. W przebieg... wiadomo... na słowo :)

 

kaffel123, dokładnie. Chłopacy widać ogarniają temat, chociaż pierwszy raz składają Z19DTH do kupy (w Rumuni rzadki silnik), ale widać mają pojęcie co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123 taaa poszanowanie cudzej własności (fele) na wysokim poziomie ... oczywiście ta fota mogła by być zrobiona w każdym warsztacie z którego bym wyszedł po zobaczeniu takiej scenki . Czy taki ktoś jest "szanowany' mało by mnie obchodziło ...

 

 

PS: uprzedzając ...tak wiem że to jest awaryjna sprawa (śledzę z uwagą rozwój wypadków) i wtedy nie ma co patrzeć na koszty (odświeżenie felg, jakaś przypadkowa rysa tu i tam itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem Subaraka z wymiany wydechu na 2,5" przelot - wrażenia?? Całą drogę do domu jechałem z opuszczonymi szybami i wyłączonym radiem :D :D dźwięk bezcenny. Teraz aby jeszcze umówić się muszę na remap i w drogę :-]:-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem Subaraka z wymiany wydechu na 2,5" przelot - wrażenia?? Całą drogę do domu jechałem z opuszczonymi szybami i wyłączonym radiem :D :D dźwięk bezcenny. Teraz aby jeszcze umówić się muszę na remap i w drogę :-]:-]:-]:-]

 

heavy-breathing.jpg

Zazdraszczam. Kumpel jeździł tak samo jak wrzucił przelot do Civica VTI :P Ale nie ma porównania z subaryną. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.