Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Manolito77, to są całe lampki nie tylko same żaróweczki. Kupowałem na allegro sprzedający " car-art " Drogie ale fajny efekt. Oczywiście wnętrze zostaje w ciepłym oryginale, jedynie na zewnątrz podoba mi się takie mocno jasne oświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no zazwyczaj pewnie nikt nie pisze o wymianach takich "pierdów" w aucie :)

Jak ktoś coś grubiej robi to jest naprawa. A jak kolega co tydzień jakąś pierdołę wymienia za 20zł i o tym piszę to później tylko ktoś widzi post luq92, ohooo jakaś naprawa w Clio poszła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, ja mam tylko 530d ;) ta niby jest ojca, tylko podczas zakupu zapomniał ze od 20 lat nie ma prawka bo mu zabrali wiec czasem ja wyciągam żeby pojeździła :D 90% przebiegu zrobiłem ja, głównie do Niemiec do firmy i z powrotem. Gdyby mnie było stać na takie wozy to pokazywałbym teraz fotki m3 :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, Twój tata poprawił mi humor, mistrz :mrgreen: Jak widać i o braku prawo jazdy można zapomnieć w natłoku obowiązków :D W temacie (dzisiaj i wczoraj): mycie, a potem już z górki Lusso Oro, Bouncer's CTR, OptiSeal, M&K Seal, GT C1.5, Dodo Spiritz, Optimum QucikWax, Lahega Trim, Endurance, Glass Science 2w1. I pomyśleć, że auta wystarczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura pali mniej niż moje e39 znacznie, jeździ lepiej, serwis darmowy itd. Ale co swoje to swoje :mrgreen: niby ten jak mój, bo klucze mam przy sobie, nazwisko w papierach się zgadza. Mój jest za to bardziej dyskretny, nie szkoda mi go na polskie drogi, parkuje w centrum Poznania bez obaw itd.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.