Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na tygodniu szybkie odświeżenie gadziny :evil:

lakierek: HDC maszynowo + Zymol Volvo/Carbon

skóra: komplet od Colourlock

opony: nielsen brillance tyre dressing

na szybę TGG

komora silnika: sholl boost

 

IMG_2748_zps07b4321f.jpg

IMG_2753_zps799e4c24.jpg

IMG_2762_zps00453865.jpg

IMG_2765_zps4572c2aa.jpg

 

[ Dodano: 18 Maj 2014, 11:28 ]

i jescze malutkie porównanie, prawie tych samych lakierów ;)

sq51_zpsa425b33c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, szczerze? Ostatnio praktycznie nic przy nim nie robię. Tyle, co pękła opaska od przegubu i w sumie tyle z napraw. Teraz magiel mi się chyba zaczyna odzywać, ale jeszcze muszę to sprawdzić 8-) Nie licząc olejów i filtrów na niezamierzone naprawy przez ponad pół roku wydałem jakieś 6 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mega szybkie ogarnięcie auta, jutro wyjazd do Rumunii :kox: , więc niech się coś tam błyszczy.

Uprzedzając, wiem zwarzony dressing na dokładce z przodu i na oponach nic nie leżało jak robiłem fotkę (wpadło potem PA Honey).

W skrócie: piana VP Advanced NF, szampon Zymol 2012, BSD na lakier, Rain-X na szyby, plastiki SG JetBlack, nadkola Scholl Neo, w środku SV Plastic Wash i SV Protecton.

 

p7xXMH7.jpg

kCN0wVC.jpg

 

Żałuję tylko że nie było czasu żeby zrobić większy szajn przed trasą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem dziś w ramach relaksu ;) łączniki stabilizatora przód w foczce. Jutro sprzątanko. Co do miski oleju to mega mięciutka a po nastu latach siedzenia w aucie może zwyczajnie przerdzewieć i powiedzieć pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, wg moich spostrzeżeń - meeeega wydajny. Bardziej wydajnego środka nie miałem w tej kategorii. Sprawdza się bardzo dobrze na uszczelkach, gumach, oponach i plastikach, innymi słowy na wszystkim co nie jest lakierowane, a jest czarne. Co do trwałości, to niestety już troszkę gorzej - powiedziałbym, że nawet poniżej średniej. Zapachu żadnego nie wyczuwam od tego środka :D

 

Jeśli chodzi o wyjazd to liczę tylko, że uda mi się przejechać Drogą Transfogaraską, chociaż podobno najciekawsze odcinki są jeszcze zamknięte. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz porządnie umyłem samochód. Całkowicie ręczna robota zajęła mi 5-6 godzin. Z czego godzinę straciłem na modlitwy o brak deszczu bo były czarne chmury nad głową.

 

Pozostał jeszcze do ogarnięcia środek auta :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie się pogoda zrobiła ok więc była sprawna akcja. Mycie na dwa wiadra, suszenie auta i na koniec próba nowego szpeju, chwalonego na forach - Briliant Shine Detailer z Sonaxa.

 

vUkYTox.jpg

 

eSz6NGD.jpg

 

8CHE8aR.jpg

 

P2jFK1C.jpg

 

9cu4MjN.jpg

 

jiz5CZz.jpg

 

NLDL6pp.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.