Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Berd, i do tego rodzinne kombi :)

 

Tylko takich aut jak Bartka to w Polsce jest malutko...

 

BartekB, ale teraz to by się przydało chyba znaczek na grillu zmienić na czarny co? :)

 

Stracę wtedy kontrast między grilem a znaczkiem, a chce jednak żeby ludzie wiedzieli że to zwykły ford tylko fajnie zrobiony. Dzięki Artur za dobre słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna kosmetyka wizualna. Wreszcie dorwałem metalowe wkładki do dekielków felg - zamienniki ale dość przyzwoicie wykonane.

 

fMJTrKe.jpg?1

 

NwwL1FQ.jpg?1

 

pwf6UPu.jpg?1

 

Kupiłem też emblemat na maskę bo mój już w większości odlazł. Zamiennik za 70pln kupiony na miejscu we Wro. Zobaczymy ile pociągnie.

Dotychczasowy wyglądal tak:

Tb8ZYbb.jpg?1

 

Teraz można na to jakoś spojrzeć:

pOIapU3.jpg?1

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, wszystko kwestia gustu, jednemu się podobają z paskami, drugiemu bez. Bez pasków felga mocno zlałaby się z oponą. Poza tym - te paski tak intensywnie wychodzą z reguły tylko na zdjęciach. W rzeczywistości nie są aż tak oczorypne. ;)

clhseba, nie - w Katowicach może byłem z raz czy dwa razy w życiu ale chyba jeszcze zanim miałem te paski, a nawet chyba ten samochód. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, nie - w Katowicach może byłem z raz czy dwa razy w życiu ale chyba jeszcze zanim miałem te paski, a nawet chyba ten samochód.

Czyli w Katowicach masz klona :lol: następnym razem postaram się foto ustrzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem już patrzyć na auto znajomej, to się za nie wziąłem ;) Pomijam fakt, że rdzy na nim multum, ale lakier był tak matowy że aż żal - akryl.

 

Kompletnie bez spiny, chodziło tylko o odświeżenie, to też maska poszła na menzernie 2500 z żółtym waflem a reszta to tripple na czerwonym padzie polish/finish urbana (fajny padzik). Co ciekawe, tripple bardzoo ładnie ściągał zmatowienie, tak - ściągał, bo próbnie go wymyłem 100% IPA, wiadomo, maskował sporo, ale oksydację ściągał.

Ogólnie auto ultra gruz. Na początek poszedł prick, potem dragons breath, następnie prewash z espumy i red devila "na oko" i mycie właściwe 4nano UV. Straszliwie dałem ciała bo nie wziąłem glinki, więc mam obydwa pady do wywalenia - cóż. Za głupotę się płaci.

 

Na koniec poszedł FK HiTemp a na to od razu BSD. Auto za 2 miechy pewnie znów będzie wyglądało jak przed moimi dzisiejszymi zabawami. Na wszystko zeszło mi się 5 godzinek.

emhS7bt.jpg

Zr2Cfor.jpg

 

Te piękne refleksy, jak to się mówi - stanyn reflekszyns.

3XRWIYd.jpg

DJF63sz.jpg

qV85LU7.jpg

 

Tutaj działanie tripple'a po wymyciu:

6A5jOAN.jpg

98XdiCM.jpg

TqU6Oua.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziś a 2 dni temu

 

tak to wygladało zanim zacząłem

 

5upw1d.jpg

 

po spłukaniu

 

8wyxwk.jpg

 

trzeba będzie się nauczyć robić zdjęć, bo w sumie to jedno sie nadawało, aby pokazać wszech obecne swirle i rysy jakie były na całym samochodzie.

 

34y8zkz.jpg

 

początkowo miałem jechać ręcznie, ale ostatecznie się zmęczyłem po połowie maski i pojechałem do sklepu po polerkę :-] z potrzeby zakupiłem gąbki Farecla czarną i białą i poleciałem czarną z UC

 

18lwr5.jpg

 

no i coś tam zaczęło wyglądać

ehzll2.jpg

 

niestety efektu po całym tym zabiegu nie mam bo tego samego dnia musiałem wyjść na popijawe a następnego dnia byłem niezdolny do niczego :kox: no a dziś w pracy a pogoda też nie sprzyjała, bo cały dzień deszcz padał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.