Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szczotki ? ;/

No raczej chyba widać 8-) Przynajmniej szajn wrócił :|

 

PS> na BP w Koszalinie, mają nowe włosie i specjalny hydrowoisk. Po wyjeździe z myjni już kilka osób pytało czy na sprzedaż przygotowany :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja...

:mrgreen:

 

Liczę , że to prowokacja właśnie :D

 

:mrgreen::P

 

Tak naprawdę to byłem na szczotkach, z tym, że auto z wypożyczalni. Jedno lub dwa tak mycia więcej mu już nie zaszkodzą ;)

 

Dwie osoby widzę, że "ustrzeliłem" :P:evil:

 

Co do koloru, naprawdę fajny a w słońcu wręcz z@jebisty, tyle,że mocno zajechany - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana jak prawdziwy student jadę sobie na siłkę, wyjechałem z garażu i :shock: Sirek zamrugał całymi zegarami na żółto, plus pisk. Mówię po rumunkach, turbo, dwumas, klątwa wujka Grubego się spełniła, a tu tylko klocki :mrgreen:

 

To zamiast na bica, kilkaset metrów do InterCarsu. Dawaj, siadam, pan mówi, no niestety nie mam żadnych, tylko ATE. No to mówię, Panie, o to mi chodzi przecież :mrgreen: Wziąłem też i na tył, żeby dwa razy nie jeździć.

 

IMG_6647.jpg

 

Dzwonię do jednego VW - 500 wejściowo + ew. czyszczenie. Usiadłem :mrgreen: Drugi VW zaproponował komplet 350 zł, ale dopiero wtorek wieczór. Pytam się na ile mniej więcej starczą ? Nie wiadomo, a ok. To mówię u mnie w "mieście" poszukam, trafił się serwis LiquiMoly ( kusiło, żeby i wtryski machnąć, ale dobra, za 200kkm się podjedzie )

 

IMG_6648.jpg

 

Widać, że już za dużo mięsa nie było, chociaż na Allegro by poszli jeszcze jako "sezon, półtoREJ jak letko jeździć" ;)

 

IMG_6651.jpg

 

IMG_6652.jpg

 

Nareszcie nic nie bije, nie piszczy przy toczeniu, jest gites :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek WRO, nie :dontknow: Ogólnie dużo kombinowałem z heblami, miały wpadąć 345, wybierałem, wybierałem, aż w końcu mnie zaskoczyły i musiałem na szybko coś organizować. Ogólnie ATE chciałem na pewno, a że Ceramic to niech już i takie będą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj dla relaksu przeleciałem szybko auto Nattysem Blue i SV Blau Weiss, tak po połowie żeby było sprawiedliwie :P Aplikacja troszkę przyjemniejsza w PB bo SV jest jakby troszkę suchawy, ale docieranie to niebo a ziemia, SV bije na głowe PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamiast na bica, kilkaset metrów do InterCarsu. Dawaj, siadam, pan mówi, no niestety nie mam żadnych, tylko ATE. No to mówię, Panie, o to mi chodzi przecież :mrgreen: Wziąłem też i na tył, żeby dwa razy nie jeździć.

 

tarcze też masz ceramiczne, czy zamiast klocków będziesz zdzierał tarcze? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.