Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przydymić lampy :good:

wczoraj już miałem zamiar to zrobić, ale zabrakło czasu, musiałbym całe lampy wyciągać, na razie oberwało się tylko kierunkowskazą w zderzaku ;) a halo obkleiłem żółtą folią żeby zobaczyć jak będzie wyglądać ;)

 

Daj na przód jakiś dystans bo koło trochę schowane

Dystans dojdzie tylko muszę zobaczyć z jakim będzie wyglądać najlepiej ;)

 

bodek756, ogólnie fajnie wygląda, tylko dla mnie ten tylny naciąg nie pasuje :thumbdown::/

Nie każdemu musi się podobać :dontknow:

 

opisz jak ze sterowaniem i jak z twardością , o ile poszedł w dół ? Ładnie się prezęci :good:

Jeszcze muszę zbieżność zrobić ;) ale jak na razie jest w porządku. Skubany trzyma się drogi ;) Powiem Ci jest twardo, felgi to 19" i opony 215/35 i 225/35. Na zimówkach 17" było jak w serii :) O ile poszedł w dół to nie mierzyłem, ale sporo. Przedtem ręka wchodziła między nadkole a felgę :? teraz nawet palec nie wejdzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Udało sie wypolerować pięknie kapsle. Manzerna 500 i 2500 na twardym i miękkim padzie

 

db72f7316223706.jpg a02f9e316223736.jpg

 

Jeszcze tylko kwarc i można zakładać letnie na felgi :)

 

Uczyłem sie tez robić korektę na mojej starej klapie. 3-4 przejazdy manzerna 500 na próbę. Masakra. Srebrny może jest fajny w utrzymaniu ale w korekcie to ciężka sprawa. Nic nie widać... muszę kupić lepszego leda i jakieś halogeny ... ;/ Próbowałem zrobić 50/50 ... aparatem tez ciężko coś uchwycić... będę uczył sie i kombinował dalej ...

 

90b4a3316224121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek przy odpowiednim świetle i kącie oglądania i na srebrnym duuużo widać...

 

Umyłem dziś MiTo, jak wariat po ciemku i w deszczu. Była uwalona jak stół w TVNie i nie mogłem już na to patrzeć. Przy okazji okazało się, że miejscami siedzi jeszcze na niej 4nano SX :o na masce, dachu tafla wody ale wyższe partie boków jeszcze kropelkują...

poczekamy do kwietniowego spota 4nano i komisyjnie to sprawdzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekendzie e39 dostalo przeszlo male spa ;)

w sobote mycie piana SG Fruit Foam pozniej mycie na dwa wiadra, wjazd do garazu na osuszanie i nalozenie maszynowo Zymol HDC i na to Zymol Glasur , a w niedziele ogarniecie srodka zalozenie welurowych dywanikow, wyczyszczenie foteli, odkurzanie, mycie szyb i nalozenie dresingu na opony ;)

Kilka fotek

 

DSC_0095_zps73bda9b2.jpg

 

DSC_0096_zpsab77ef83.jpg

 

DSC_0097_zps6f707ec9.jpg

 

DSC_0098_zps29091954.jpg

 

DSC_0100_zps156e346a.jpg

 

DSC_0102_zps7841f59f.jpg

 

DSC_0103_zps7177766d.jpg

 

DSC_0105_zps9d60db13.jpg

 

Tak to wygladalo po zimie

 

DSC_0107_zps818ee0e1.jpg

 

i po hdc

 

DSC_0110_zps0bb8ddc9.jpg

 

DSC_0116_zpsb1bbf7c6.jpg

 

DSC_0118_zps86d3228c.jpg

 

a tutaj dobry pan na stacji chcial powycierac paliwo ktoro kapnelo mu przy wyciaganiu pistoletu i oto co narobil :/

 

DSC_0119_zpsa0a420ab.jpg

 

DSC_0120_zpsbc36f58d.jpg

 

i po ogarnieciu

 

DSC_0124_zpsd7bba151.jpg

 

DSC_0125_zpsc5deac1d.jpg

 

dwie fotki tylko jak wyglada skora po czyszczeniu bo sie spieszylem troche. Jutro porobie fotki calosci srodka oraz auta niestety jeszcze na zimowkach :/

 

DSC_0138_zps81281670.jpg

 

DSC_0139_zps15c5aab4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, znaczek Forda tak zdarłeś przy polerowaniu?

Nie.Kapsel sklada sie z uchwytu, naklejki i szkielka. O dziwo - te naklejki sa takie poszczepione. Moze woda dostawala sie pod to szkielko etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji okazało się, że miejscami siedzi jeszcze na niej 4nano SX :o na masce, dachu tafla wody ale wyższe partie boków jeszcze kropelkują...

 

Miałem właśnie pytać w odpowiednim temacie jak tam SX się sprawuje - czy jeszcze w ogóle jest jakiś ślad po nim ;) I tak napiszę, żeby poznać opinię jak tam na drugiej Alfie i BMW to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj piore sobie "szmatki" ręcznie. Wszytskie grzejniki w domu okryte i zapach octu w powietrzu :) Przy okazji stwierdzam, że wszytskie budzetówki bede prał teraz w pralce i jedynie MF stricte do lakieru będę prał ręcznie bo jakoś szkoda mi ich "automatyzować" żeby sie właśnie nie zrobiły typowe "szmaty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.