Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

kamil_rosen,

 

Seria profi to dzień do nocy jeśli chodzi o wykonanie w porównaniu do "zółtej" .

Większy wydatek wody , ciśnienie .

 

Co nie zmienia postaci rzeczy że nie widzę sensu zamiany K7.91 na profi ale jeśli ktoś stoi przed wyborem nowej to zdecydowanie polecam .

Ja zamiast kupić do pracy nową kupiłem nową do domu :)

 

K 7.91 jest bardzo dobrą myjką wystarczającą do mycia pojazdów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kamil_rosen, na razie tak zostanie ;) jak się wyczyści to będzie lepiej wyglądało ;)

A pomalowane bazą i bezbarwnym, tak żeby było pod kolor auta a i znaczek w czarny mat ;)

 

Udało mi się wyrobić przez weekend z korekta lakieru ;) po korekcie poszedł Zymöl HD-Cleanse, na to 4Nano Snow Extreme a w przyszły weekend wyląduje Zymöl Carbon ;)

Niestety foto relacji nie będzie bo nie było zbytnio czasu żeby bawić się w robienie zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak zrobiłem ?
Zymöl HD-Cleanse, na to 4Nano Snow Extreme

 

Naprawdę nie widzisz błędu? :shock::shock::shock:

 

Może powłoka nie za droga, ale równie dobrze kasę na nią mogłeś przepić, było by więcej pożytku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140215002_zpsc0ad1c5b.jpg

Szybki bezdotyk za 1zł,a tu taki widok :-]

2warstwy Titanium kładzione na testowe AIO 20.12.13r. 2,5kkm przelotu,2tygodnie temu wsparte FG,tu po samym bezdotyku,ostatni raz myty tydzień temu myjniową szczotką,nie mam pytań :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach moich urodzin żaba pozwoliła się umyć po zimie ;] lakier dalej tłuściutki z wyglądu jakbym ją masłem posmarował, kropelki na wysokim poziomie, ziarno idealnie widoczne. A może by tak koło już przełożyć?

 

uifq.jpg

use1.jpg

5baw.jpg

yi4f.jpg

 

EDIT: sorry, byłem pewien że nowe ograniczenie jest do 1024. Już poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.