Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tatowizie wymieniłem oliwę, to już trzecia wymiana która przypada raz na rok, bo przebiegu nie robi, a wynosi on na obecną chwilę : :mrgreen:

 

f441.jpg

 

Papa człowiek starej szkoły, wszystkie rzeczy robione przy aucie skrupulatnie zapisuje w "kapowniku" :mrgreen:

 

dpx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa człowiek starej szkoły, wszystkie rzeczy robione przy aucie skrupulatnie zapisuje w "kapowniku"

Mimo, że ja jestem raczej młodej daty, też zapisuję wszystko sobie :mrgreen: Tyle, że na smartfonie :mrgreen: Ale notatnik to notatnik 8-)

Adamek, test z gorącą wodą wyszedł średnio, ale nie ma co wymagać po preparacie za 6 zł :mrgreen: Ale raczej wrząca woda nie będzie mi parować po szybach, więc nie powinno być źle. No i szyba robiona na szybko bez większych przygotowań. Widać dobrze gdzie niezbyt dotarte, bo i bardziej tam paruje. Z lewej strony pary praktycznie na szybie nie ma. No i przepraszam za brudną szybę, ale sorry - taki mamy klimat.

Po dotarciu po zaparowaniu jest dużo lepiej. Rano jeszcze oblecę raz ścierą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

luq92, Posmarowałeś nim przednią szybę - odważnie :-]

Po tym co się stało u mnie na bocznych - po kilku dniach przestał działać i na szybie są dodatkowo mazy i jeszcze nie idzie wytrzeć szyby do czysta, bo ciągle zostaje film po rain-x, to bym nie ryzykował smarowania przedniej.

Ale może mój już się przeterminował, albo nie umie się dogadać z moimi szybami :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu dokładnie taki sam problem miałem u siebie w Passacie. Kurna, po wysmarowaniu, dotarciu było wszystko ekstra dopóki dwa dni później nie wyjechałem w słoneczny dzień - nic nie widziałem! Makabra! Dobrze, że miałem mf pod ręką to docierałem na szybko bo przede mną było 500km drogi :kox:

 

Więcej nie zaryzykuję na szybę czołową :dontknow:

 

luq92 masz rację - 6zł nie majątek ale zawsze byłoby już dobre piwko za to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te Wasze komentarze i stwierdzam, że po raz kolejny instynkt mnie nie zawiódł :D Przesmarowałem przednią szybą kolejno Lime APC 1:10, DG #652, IPA i miałem ładować RainX AntiFog ale stwierdziłem, że poczekam z tym... i tak już zostało. Teraz czytam powyższe i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, fuelio miałem, ale kiedyś zrobiłem backup danych i później apka nie chciała się przywrócić przy zmianie systemu i od tej pory nie używam :mrgreen: Ale bardzo fajne narzędzie :good:

Teraz tylko wszystkie naprawy lecą na Dropboxa i na razie mi to wystarcza 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mimo, że ja jestem raczej młodej daty, też zapisuję wszystko sobie :mrgreen: Tyle, że na smartfonie :mrgreen:

 

Z tego co opisujesz na forum do "dużo pamięci" musisz mieś w tym smartfonie żeby wszystko zapisać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 10 bez dotyk i 2 wiadra , mina właściciela myjki bez cenna , ale wcale mu się nie dziwie . Teraz karawan stoi w ciepłym garażyku i się wygrzewa , rano siądzie QD od AF i można jeździć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, ja wczoraj ogarniałem pokój. .ładnie grzało przez okno to mówię..idę autko umyję.

Wyszedlem na dwór i... szybko wracalem po kalesony i koszulkę z dlugim rękawem. O myciu zapomnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "czornuch" zrobił się brązowy , nie mogłem na to pozwolić . A żona to pytała czy dobrze się czuje , do mycia auta w deszcz czy spędzaniu 40 h na korektę jest przyzwyczajona ale powiedziała że to coś nowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.