Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wczoraj otrzymałem kolejną sprawność, mianowicie wymiana amortyzatorów w focusie ;) Nareszcie nie buja i znowu w zakręcie trzyma jak zła, dodatkowo na tylna oś (na przednia nie starczyło czasu bo do pacjenta jechałem) wpadły zimówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokończyłem dziś "korekte" lakieru w Mondeo MK3. "Korektę", ponieważ biały bad od flexi rozwalił mi się do końca, gdy nie byłem nawet w połowie auta, zaowocowało to tym, że użyłem AIO na finishu i obleciałem całe auto puki pad się trzymał :D. Efekt - w niektórych miejscach "korekta" na 20-30% a w niektórych na 80-90%, ale na to poszedł wosk CG Butter Wax i przynajmniej w garażu auto się świeci, jutro wyjeżdża na zdjęcia, i zobaczymy w słońcu co z tego wyjdzie. Auto jest na handel, więc nie ma co się "spuszczać" nad nim, aczkolwiek nie jestem zadowolony z mojej pierwszej korekty. Na przyszły tydzień szykuje się Meriva, bo już na dniach wyjeżdża z lakierni, ale do niej kupuje pady z MF i jak starczy to system Megsa DAMF, chcę w końcu coś na 90-100% całe pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujemna temperatura na zewnątrz - po pracy szybki obiad, wyciągnięcie gratów i mycie Megi przy akompaniamencie "poebało Cię?! co Ty robisz?! jutro w szpitalu wylądujesz!" itp dobiegających z domu :mrgreen: Megi ładnie umyta, wysuszona, uszczelki przejechane silikonem (najbardziej zależało mi na przesmarowaniu uszczelek przy tym cholernym szklanym dachu - jak to trzeszczy w mrozy :shock: ). Autko potraktowane jeszcze Sonaxem BSD i do wiosny będzie ciężko już z ręcznym myciem. Odkurzona ładnie w środku, dywaniki wymyte :) Wychodzę z garażu i co widzę? Biała kołderka już na podwórku - ehhh a już miałem nadzieję, że chociaż jeden dzień czystym autkiem pojeżdżę :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co Ty tam masz pod machą? ;)

 

Czyżby sie jakiś projekcik z T2 szykował? :D

 

Zawsze mnie rozbraja jak odpowiednio dobrana fela zmienia auto!

Pod machą siedzi 1.6TD, obecnie dłubnięty na jakieś ~130km, ale w drodze już trochę większa suszarka :roll: a w garażu powoli składam 1.9, na wiosnę powinien zagościć pod maską :)

 

A T3 to akurat dawca, blachowo bardzo słabo, ale ma dobre frukty, więc pójdą na przeszczep do moich innych busów, a reszta na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.