Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

umyłem auto na bezdotyku, aktywna piana, wiadra, rękawica itp, suszenie w garażu + obleciałem QD+ i wyszło tak:

 

9h56bc.jpg

qpi7i8.jpg

 

zapomniałem o hlapaczach :mrgreen:

zdjąłem kołpaki- tak mi się chyba bardziej podoba(koło wydaje się większe).

+ szyby w środku i plastiki

 

Na tydzień wystarczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myslalem ze C5 ma fabrycznie kiepskie swiatla (niestety w moim nie ma zenka)... Wyjalem dzisiaj oryginalne H7 od mijania i H7 od doswietlania zakretow i byly zadymione na czarno.. Zmienilem na 2 komplety H7 General Electric Sportlight + Philips Blue Vision Ultra W5W i od razu inaczej. Nie dosc, ze widac teraz cokolwiek przed autem to i sam klosz lepiej wyglada, jak nie swieci na zolto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, mam w domu I gen C5 z 2003 roku, z przebiegiem 260tys km i z zawieszeniem hydro nie trzeba było nic robić, odpukać nic się nie zepsuło. Ostatnio wymieniane były tuleje tylnej belki - koszt 500zł. Poza tym zawieszenie zdrowe :good:

To zawieszenie wcale nie jest takie złe, powiedziałbym nawet że jest bardzo dobre :-] Komfort niesamowity. Gorzej ze sportowymi doznaniani, ale też nie od tego mamy wielkie kombi :P

 

red, jak najbardziej było zawieszenie hydro, najtańsze wersje miały standardowe, ale cała reszta miała Hydractive III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta srednia wersje (Dynamique) i zawieszenie hydro bylo jako opcja. Z tym ze mialem okazje jechac wersja Exclusive (gdzie hydro jest w serii) i nawet na trybie Sport dalej jest ponton :D

 

Fotele fakt, bardzo wygodne. Jednak siedzi sie nisko i nie wszystkim sie podoba, bo ciezko sie wsiada/wysiada. Mi tam taka opcja pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi było cieżko znalesc coś 205/60/16 to kupiłem 215/55/16 i jest fajnie :D

 

Dokładnie ten sam problem miałem. Chciałem wysoko na zimę a wyższy rozmiar ciężko było dostać.

Cały czas się nosze z zamiarem kupna 17/18 cali na zimę i będzie spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.