Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

19Urban94, co się stało na pierwszym zdjęciu ? Wygląda to tak jakbyś polerował całe auto nie ścierająć pozostałej pasty, tylko przechodił od razu do następnego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, robiliśmy z ojcem tak, że umyliśmy autko, pad został zmoczony, nałożona pasta na pad, jechany 1 element - rozprowadzenie pasty 900 obrotów, docelowe polerowanie - 1500 obrotów. Później następny element, na końcu mycie, nie było sensu myć, gdyż wszystko pryskało na lewo i prawo, bo robiliśmy to na mokro.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy: nie oklejone plastiki(mam nadzieje ze usunęliście pastę bez problemu) ,polerowanie całego elementu na raz -nie dzieląc go na mniejsze panele( o tym na forum było mnóstwo)- w ten sposób nie da się porządnie skorygować wad lakieru.

A pasta -jeśli od lakiernika-to na bank farecla :D

Na tych zdjęciach to kompletnie nie widać w jakim jest stanie lakier (prócz tego ze ma połysk). Jak byś zapodał jakieś zdjątko 50/50 to zaraz byśmy wiedzieli co dala ta polerka.

A jak długo polerowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki były oklejone, odkleiliśmy taśme i dopiero wpadłem na pomysł zdjęcia...

Na całe autko zeszło ze 2, 3 godzinki z oklejaniem...

 

[ Dodano: 3 Maj 2010, 12:18 ]

Wspomniane kropelkowanie, po polerowaniu i nałożeniu wosku.. :ad::D:D

Co wy na to.? :mrgreen:

zdjecie0071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe autko zeszło ze 2, 3 godzinki z oklejaniem...

Czyli tak żeś oblizał troszkę i za bardzo to korekcji z tego nie było. Trzeba bylo kupić sobie małą flaszkę SRP -czasu zajęłoby tyle samo-efekt byłby podobny (jesli nie lepszy) a i bałaganu by nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam chłopaki, to jego pierwszy raz - młody jest, nauczy się powoli robić tak jak powinno być. Rafał, jesteś na forum dość długo także przejrzyj jeszcze raz trochę prac innych - to na pewno pomoże.

 

A jak na początek to zawsze to jakiś plus, że zacząłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam chłopaki, to jego pierwszy raz - młody jest,
To nie oznacza ze nie może zajrzeć do ściągi w której jak byk wszystko krok po kroku.

http://www.detailer.pl/

 

Przecież to tłumaczenie to chyba każdy na tym forum zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oznacza ze nie może zajrzeć do ściągi w której jak byk wszystko krok po kroku.

http://www.detailer.pl/

 

Przecież to tłumaczenie to chyba każdy na tym forum zna.

 

Oczywiście, dlatego napisałem:

 

Rafał, jesteś na forum dość długo także przejrzyj jeszcze raz trochę prac innych - to na pewno pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta na myjni z Suzuki, a następnie: 2 warstwy Nattys Red, Trim detailer na plastiki i zewnętrzne uszczelki, AG V&R na opony (taki test jak w porównaniu z Endurace wyjdzie - wygląd bardzo przyjemny - trwałość, okaże się), niewidzialna wycieraczka na przednią szybę. W środku wszystkie plastiki potraktowane Smartdressingiem, a następnie przetarte MF.

MEGA zadowolony jestem z Nattys Red. Wet look pełną gębą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, jakiej niewidzialnej wycieraczki użyłeś?? Ja dziś zakupiłem i nałożyłem na szybę przednią CarPlan Demon Rain Repellent. niestety nie miałem okazji przetestować w deszczu podczas jazdy ale z pierwszych obserwacji wynika, że elegancko wypycha wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem wycieraczki Unique. Tutaj: http://www.honda.gda.pl/smf/index.php/t ... 245.0.html jest opis jak kładłem ją na swoją starą, podrapaną Hondowską szybę ;) Na świeżej (nie tak mocno porysowanej) pewnie jeszcze lepiej będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis mialem test niewidzialnej wycieraczki Unique - padalo rano i to dosc mocno. Preparat gamura nalozylem tydzien temu - dziala calkiem fajnie jadac powyzej 70km/h nie uzywalem wycieraczek, bo nie bylo potrzeby, a na postoju ladnie wycieraczki laczyly krople, ktore pieknie splywaly. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, to jest to co tutaj ten sprzedawca ma?

http://moto.allegro.pl/show_user_auctio ... id=5858349

Opakowanie jest dość małe-na długo to starcza?

Tak u tego sprzedawcy kupilem - akurat trafilem promocje kup jeden dostaniesz 2 :) Ale ten jeden spokojnie mysle, ze na rok mi starczy.

Tu widac jak woda splywa jak jest nalozona unique:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.