Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie było, że administracja się obija - w nocy zamontowałem sobie nowy dolot w aucie;) a dzisiaj trochę pomęczyłem jag'a XK.

 

I jak to coś z tego wielkiego kartonu co to go musiałem targać z rana ? :-]

 

Przynajmniej 100KM więcej, bo jak nie to się wkurzę, że tylko musiałem się nanosić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

haha, fotki dolotu czy jag'a? ;)

dolot śmieszny, dał koło 130koni więcej, więc wynik taki przeciętny. sam nie wiem... a tak na poważnie, to pierdzi jak jakieś tjuningowe sejczento, ale odpala z mniejszym opóźnieniem, reakcja na gaz fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem auto a ,że nie miałem w pracy zbytnio co robić to wyglinkowałem i całe zrobiłem SRP w celu sprawdzenia trwałości sealanta w nim zawartego, miałem użyć zestawu Clearkote ale niestety nie miałem przy sobie.

Z każdym razem coraz bardziej lubię SRP :good:

 

Zdjęcie0662.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Umyłem auto neue szampon.

- Wymyłem dokładnie i "natłuściłem" nadkola

- Wywsokowałem spręzyny, felgi i obudowy amortyzatora. - chciałem jeszcze pojechać po wahaczach, ale nie chciało mi sie szorować.

- Poszedł Nano Dressing na letniochy.

- Wyczysciłem piasty, czujniki ABS, śruby - namiedziowałem.

- WyBLACKWOW-wałem plastiki zewnętrzne und grill - alez z tym było zabawy.

- Przejechałem zestawem Sonusa po skórach... - skrzypią troche i wali jak w garbarnii. :(

 

Nastepnie umyłem kolejną furę, poźniej jeszcze jedną... o i tak noc mnie zastała. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem do testów maszynę parową do mycia aut. Wymyłem swoje auto oraz wkońcu doczyściłem te atrapy na głśniki bo strasznie nabite błotem miałem. Wszystko troszke na szybko ale od przyszłego tygodnia wkońcu w swoim lokalu będę mógł popracowac nad autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamontowałem sobie do Ave światła do jazdy dziennej Hella, koszt 700zł. Widziałem je kiedyś i bardzo "dawały po oczach". Były za duże na moje auto, bez cięcia plastiku zderzaka i niecenzuralnych słów się nie obyło :D Czas montażu 4h we dwóch z bratem. Nie są podłączone jeszcze elektrycznie, bo to zbyt skomplikowane. Ma być tak:

 

1. Zapalam silnik - światła same się włączają

2. Pozycyjne - świecą dalej

3. Mijania - przygasają (tak, że w nocy nie oślepiają innych, Hella tylko ma takie rozwiązanie z tego co wiem)

 

Obliczyłem, że zapalenie świateł mijania ( w tym też innych) kosztuje moje auto 150W a tak tylko 10W :)

Jak światła będą podpięte do elekrtyki dam więcej zdjęć :)

 

dsc0007id.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś porządnie umyłem w Łopelu karoserię, wnęki drzwi i tylnej klapy, nadkola, wyglinkowałem całego, po czym zabrałem się do polerki, którą to zakończyłem w ciągu 10 minut, bo mi bezpiecznik w przejściówce się spalił... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja razem z tatą dzisiaj:

- umyłem

- zamontowałem kołpaki

- zamontowałem czujnik temperatury zewnętrznej

- nawoskowałem

- naniosłem dressing na opony i plastiki

- wyczyściliśmy EGR

 

 

Jutro:

- Porządne sprzątanie wnętrza

- Jakieś grzebanie przy silniku...

 

Teraz zdjęcia... :-D

 

- EGR

 

przed

zdjecie0057-800x600.jpg

 

po

zdjecie0062-800x600.jpg

zdjecie0064-800x600.jpg

 

Kropelkowanie po nawoskowaniu :mrgreen:

zdjecie0066-800x600.jpg

zdjecie0065-800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie w swoim, w siostry. Umyłem i posprzątałem w środku, auto idzie do ludzi. Jako że lakier jest w stanie agonalnym, pełno wgniot i zarysowań to stwierdziłem że zobacze jak się pracuje papierem wodnym.

 

Na tylnym słupku zmatowiłem obszar wielkości dłoni papierem 2500, potem wykończyłem Clearkotem Compound. Efekt jest taki ze sam jestem w szoku, idealne lustro bez żadnych rys i hologramów.

 

Aż musiałem wyjechać z cienia na słońca bo nie wierzyłem i faktycznie osiągnięty rezulat jest świetny. Jestem zdziwiony że zamtowienie od papieru da się ręcznie wyciągnąć, a przy okazji nie porobić hologramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony że zamtowienie od papieru da się ręcznie wyciągnąć, a przy okazji nie porobić hologramów.
pozostaje pytanie, na ile jest to wyciągnięte a na ile zamaskowane. według mojego doświadczenia struktura lakieru jest nadal zmieniona i zauważyłbyś to przy sztucznym świetle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.