Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj poszło na tapete Volvo. Tar remover po całości, glinka VP i oklejanie, zeszło od 8 do 13, od 13 zacząłem ciąć dach FG500 + futro flexi na SIMie, 4 godziny. I na tym skończył się mój dzień pracy, jutro dalej walka z cudownym perłowym lakierem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mycie auta.

 

Wczoraj było małe ogarnięcie auta.

 

manokn.jpg

 

52241891.jpg

 

4manor.jpg

 

3manolito.jpg

 

2manolito77.jpg

 

Do ogarnięcia zostały listwy na drzwiach bo kiedyś je maznąłem "Motorynką" (czernidło do plastików) - poodłaziło miejscowo i jest teraz ciapate a złazi jedynie od zmywacza do pzanokci. Listwy na zderzakach zdjąłem i ogarnąłem dzień wcześniej w domu - poszedł na nie AG Bumper Care.

Zdjęcia robione fonem więc nie są jakieś rewelacyjne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, jakoś nie widzą mi się te jasnoszare plastiki :?

One są srebrne :P tak panowie z Rüsselsheim wyobrażają sobie edycję na 20 lecie Corsy

 

Dokładnie, psiknij je pod kolor auta i będzie malina. :-]

Myślałam o tym ale to dopiero wtedy jak wleci trochę plastików z polifta a narazię już się przyzwyczaiłem ewentualnie plastidip na następny sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z obszycia?

 

Mega zadowolony :-]

 

o cyfrę koła mogę zapytać?

 

BM Customs

 

Z tego co mi wiadomo to kiera w skórze gładkiej 140zł a perfora 170 ale mogę się mylić ;)

 

Pewnie wszystko zależne i tak od wielkości kiery itp, najlepiej samego Łukasza - raggaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.