Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Korzystając z ciepłej (+5 :mrgreen: ) pogody umyłem dwa auta, które mam pod "opieka".

Przy okazji wypróbowałem duży niebieski ręcznik zakupiony za pośrednictwem Łukasza.

Potwierdzam opinię Maćka @malkom napisaną w innym wątku.

Ręcznik chłonie wodę jak wściekły, nie zostawia żadnych smug, a po wytarciu dużego SUV-a nie można było z niego wykręcić kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odkurzylem tak na szybko bo w sumie mialem zawiesc piasek kumplowi na budowe ale okazalo sie ze juz niepotrzebny... No i nalozylem na boczki i deske hiper, super, extra dressing K2 polo max cos tam cos tam a'la Plak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj umyłem naszą Meganeczke... :ad: W sobote biorę się za jej wnętrze, welurowe dywaniki zawitają na pokładzie.. :D A jutro robię porządek z dziadka Thalią - wymyśliłem sobie, że mu zrobie taki prezencik bo wczoraj miał urodzinki, troche spóźniony, ale zawsze co prezent to prezent.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa dni walka z montażem elementów wnętrza,oraz sprzęciwa.

Marco, gratuluje efektu. Równo, zgrabnie i powabnie. Jak skończysz, wklej zdjęcie wnętrza, jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie.. :)
Porsze bardzo:

1002770.th.jpg1002767.th.jpg1002765u.th.jpg1002764f.th.jpg

 

Dzisiaj umyty ,wnętrze wysprzątane ,na tworzywa Smart Dressing. Ciąg dalszy montażu osprzętu do sprzętu :D iiiii....

Wysterowałem audio :-]
Noo :mrgreen: I teraz jest gitara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco grajek to Kenio 25th Anniversary?
Właściwie ta-KDC PSW 9531 ,25th to to samo tyle ze speszyl edyszyn :) -w trochę ciemniejszym designie.

 

Ano tak, teraz pamiętam, że jednak ciemną kolorystykę miał jubileuszowy model. Zacne radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, Powiedz mi jak z jakoscią plastików wewnątrz?męczą ucho w czasie jazdy..i postoju? ja jeżdze 8-nasto letnim samochodem i mega nuda w srodku z powodu braku dzwięków....a nie mialem do czynienia z kilkuletnimi samochodami na co dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne radio :)
Nio :good:

 

[ Dodano: 18 Marzec 2010, 22:59 ]

Marco, Powiedz mi jak z jakoscią plastików wewnątrz?męczą ucho w czasie jazdy..i postoju? ja jeżdze 8-nasto letnim samochodem i mega nuda w srodku z powodu braku dzwięków....a nie mialem do czynienia z kilkuletnimi samochodami na co dzień...
Nie bardzo rozumiem o co pytasz? O jakość tworzyw i ich spasowanie? czy nic nie trzeszczy i skrzypi?

W focusie jest naprawdę ok. W poprzednim aucie -Megane to była karramba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.