Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja przeszedłem wczoraj pierwsze boje z polerką rotacyjną. Zacząłem od dachu, trochę nietypowo, ale u mnie jest on akurat najbardziej porysowanym elementem samochodu. Trochę trwało zanim dobrałem odpowiednią kombinację past i padów. Ostatecznie ok 95% korekcji dał Meguiars UC i pomarańczowy pad 3M - 2 przejścia, jako pasta finish poszedł Sonus SFX-3 i niebieski pad 3M. Czekam teraz na paczkę z pastami 3M i biorę się za resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma to związku z autem, ale potrzebowałem dzisiaj danych ze starej płytki i niestety mocno się zdziwiłem gdyż strasznie była porysowana przez noszenie bez opakowania. Musiałem się do niej dostać więc postanowiłem skorzystać z uroków polerki (M205+PP). Efekty są takie jak na fotce :-]

plytka.jpg.8975621823f29fc9ee1e747bca804f6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja dziś popsułem klapke wlewu od swojego auta,chwała inżynierom Seata którzy wymyślili że klapkę będzie się otwierało przyciskiem wew. kabiny. Po 15 minutach walki pod dystrybutorem zrezygnowałem z tankowania :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, efekt fajny, ale czy dostałeś się "do środka" ???? tzn. odzyskałeś dane :roll:

 

Tak, wszystko bez problemu dało się odczytać :good:

Jak będzie mi się nudziło to znajdę jakąś płytkę z większymi uszkodzeniami i zobaczę jak się zachowa po potraktowaniu jej papierem ściernym i potem polerką. Wiele płytek ma głębsze uszkodzenia więc protestuję czy jest szansa na przywrócenie ich przynajmniej do stanu umożliwiającego odczyt danych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.