Skocz do zawartości

Samoobsługowa CarSPA myjnia Katowice - Sonda.


Benkace

Czy jesteś zainteresowany korzystaniem z przedstawionej w poście usługi, jeśli powstanie w Katowicach?  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

wczoraj wieczorem będąc w pobliżu zajechałem pod wskazany adres i co się okazało, jest tam myjnia, czynna od 8 do 15 ale to ktoś myje auta, a nie że myjemy sobie sami, chyba ktoś wywęszył lepszy interes niż odpalić miejscówkę napaleńcom czystych aut, także trzeba szukać dalej dobrej miejscówki :( latem jeszcze jakoś obleci ale zimą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

hmmm ale co ze zwrotem kosztow poniesionych na przygotowanie budynku i wyposazenie wnetrza (nie mowie o myjkach itp a instalacjach) to sa duze koszta i rzutuja na cene.

 

Nawet jesli nie ma pracownikow swiadczacych uslugi czyszczenia to i tak ktos musi tego pilnowac i zbierac fundusze za korzystanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o budowaniu odrazu nowoczesnej hali , a o starych magazynach .

 

Instalacje można zrobić społecznie jeśli się chce kożystac , jesli każdy ktory bedzie tam czyścił auto bedzie zaangażowany w przygotowanie obiektu będzie też o niego dbał i nadzorował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Moderator
Odkopię trochę temat, te miejsce funkcjonuje czy nic z tego nie wyszło ?

Ewentualnie pojawiło się coś podobnego ??

nie.

Ale jest nowa myjnia na dzielni w Czeladzi i ma rewelacyjną pianę - pierwszy raz coś takiego widzę na Śląsku - https://www.facebook.com/blue.czeladz/?fref=ts

I to jest piana a nie pierdu pierdu z dyszy ala mikro proszek dosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nic z tego nie wyszło, ale dziękuję Ci za linka, a ta piana nie zabije wosku w minutę ? :)

Jak mam być szczery to nigdy nie myłem samochodu na tego typu myjkach, tylko opłukuje czasami ostatnim programem..

 

Dodane po 1 minucie 55 sekundach:

Szukałem jakiegoś lokalu w którym można umyć w cieple samemu samochód....

ps. na zdjęciach z w/w linku piana wygląda rewelacyjnie na tym audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.