Skocz do zawartości

Samoobsługowa CarSPA myjnia Katowice - Sonda.


Benkace

Czy jesteś zainteresowany korzystaniem z przedstawionej w poście usługi, jeśli powstanie w Katowicach?  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Powiem tak.

Bylbym zainteresowany w zaleznosci gdzie ta myjnia sie znajduje. Bo przedzieranie sie w korkach o godzinie 16 z samego centrum (spodek) doprowadza mnie do nerwicy kazdego dnia, a co dopiero wyprawa na jakies zadupie Katowic aby wymyc auto. No chyba ze weekend, ale w tedy kolejki moga byc kosmiczne. Potrzebna by byla rezerwacja...

 

Pamietam moje podroze do MrCleanera miedzy 16 a 17 jeszcze na ulice Ceglana - MASAKRA. Korki, korki i jeszcze raz korki.

 

Ja chetnie zaplace 20 zloty na spokojne miejsce i szlauch do "zabawy" w zaleznosci gdzie to miejsce sie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czołem ekipa!

 

Przepraszam wszystkich za zwłokę i nieobecność, ale trochę problemów osobistych mnie dorwało i na śmierć zapomniałem o pewnych sprawach :(

 

Temat nie umarł.....a nawet ma się doskonale!

Wiadomości jeszcze gorące (z wczoraj):

- Mamy zielone światło dla projektu

- Mamy świetny lokal dla przedsięwzięcia

- Mamy nawet wsparcie finansowe firmy!

- Wszystkie składniki projektu wyłuszczone w pierwszym poście są zatem aktualne!

 

Są jednak problemy do rozwiązania:

Istnieje obawa, że projekt będzie mógł ruszyć dopiero na wiosnę, choć będę się dowiadywał w najbliższych dniach ile potrwają pewne niezbędne procedury.

Chodzi o to, że tego typu przedsięwzięcie funkcjonujące na terenie firmy musi spełniać 100% wszelkich wymagań formalno - prawnych i technicznych wynikających z nich, np. dostosowanie do przepisów o ochronie środowiska, uzyskanie operatu wodnoprawnego i pozwolenia, instalacja separatora substancji szkodliwych, etc...

 

Pozdrawiam

Beny

 

Bylbym zainteresowany w zaleznosci gdzie ta myjnia sie znajduje. Bo przedzieranie sie w korkach o godzinie 16 z samego centrum (spodek) doprowadza mnie do nerwicy kazdego dnia

Myślę, że z lokalizacji będziesz zadowolony jeśli mowa o korkach i swobodnym dojeździe... w zasadzie z każdej strony świata - 3 min od Spodka (dzielnica Wełnowiec) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A toboły kto będzie nosił? :)

Moja żona jest jak mrówka.... uniesie 10x więcej niż sama waży, zwłaszcza jeżeli chodzi o jej toboły :D Tylko jak chodzi o wniesienie pralki na 2 piętro to się kończy równouprawnienie :(

 

Trzeba tylko limit dzienny na kartę założyć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operat wodnoprawny...... sam ogarniałem ten temat ostatnio - masssakra! ale oczywiście

powodzenia

p.s. w Czeladzi wczoraj otworzyła się myjnia samoobsługowa - trzy stanowiska w budynku naprzeciwko stacji Orlen(tfu tfu orlen:)

zobaczę co to tam zrobili - ale wygląda jak niezła baza do robótek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

p.s. w Czeladzi wczoraj otworzyła się myjnia samoobsługowa - trzy stanowiska w budynku naprzeciwko stacji Orlen(tfu tfu orlen:)

zobaczę co to tam zrobili - ale wygląda jak niezła baza do robótek:)

 

zapodaj linka do google maps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie byly by koszty mycia ?
Trudno na tym etapie je zadeklarować, ale mając wsparcie (również finansowe) i swoisty mecenat / sponsoring nad projektem ze strony firmy na pewno będą atrakcyjne :)

 

Wjazd na teren chroniony za okazaniem jakiegos "pass'a" ?
To są szczegóły do ustalenia później, bo....pierdoły, które w taki, czy inny sposób się załatwi tak "żeby było dobrze, sensownie i nieuciążliwie"...

 

A tak z innej beczki:

Są na forum dostępne jakieś statystyki oddawania głosów w sondzie?

Oczywiście nie dokładne kto jak głosował, ale chociaż z jakich regionów PL?

Zastanawia mnie (trochę zawodowo) psychologiczna motywacja oddawania głosu na "nie" w tak skonstruowanej ankiecie, ponieważ najczęściej niezainteresowani po prostu nie fatygują się oddać głosu w ogóle ;)

- Ile jest głosów z odległych miast, czyli z czystej złośliwości, bo i tak by nie przyjechali?

- Ile jest głosów osób, które takie przedsięwzięcie uznają za zagrożenie dla swojej obecnej działalności w Katowicach? (np. myjnia ręczna, właściciel bezdotyku) - niesłusznie, bo jest to pole do współpracy, a nie walki!

- Ile jest głosów potencjalnej konkurencji, która podchwyciła pomysł bądź co bądź przedstawiony przecież publicznie?

Oczywiście to czysto akademickie rozważania, bo nie dowiemy się tego przy tak prostej sondzie.....no i najważniejsze są przeca głosy na "tak" i "tak z browarkiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niewiele się zmieniło, bo temat od strony prawnej został zaplanowany na styczeń dopiero :(

 

Ale mam pomysł dla najbardziej potrzebujących zacisznego kąta w te długie, zimowe wieczory ;)

Jestem w stanie zorganizować wjazd na tę przyszłą myjnię już teraz!

Z góry jednak zastrzegam, że do czasu adaptacji i remontu lokalu warunki są spartańskie (jak na moją wizję przyszłego wyposażenia i warunków):

- jest ciepła woda

- myjka i odkurzacz

- resztę sprzętu (i całą chemię) musielibyście dowozić we własnym zakresie lub mogę coś jeszcze na szybko załatwić (jakieś propozycje?)

- ogrzewanie wydolne na poziomie ok. 15stC (może uda się coś jeszcze poprawić)

- kiepskie oświetlenie (trza będzie coś wymyślić - może warsztatowe halogeny na stojakach wystarczą?)

- brak kafli - beton i olejna lamperia na ścianach, ale można lać wodę bez szczypania (spłynie do kanału do pompy)

- dostęp 24/7

W zasadzie to tyle z dostępnych warunków, więc prowizora na maxa, ale może ktoś będzie chciał ;)

 

Z dobrych wieści to jeszcze taka, że zgłosiło się kilka renomowanych firm (sądząc po aktywności i opinii na forum) ze sprzętem i chemią, zainteresowanych współpracą, więc będzie ogromne pole fachowego wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.