Skocz do zawartości

Samoobsługowa CarSPA myjnia Katowice - Sonda.


Benkace

Czy jesteś zainteresowany korzystaniem z przedstawionej w poście usługi, jeśli powstanie w Katowicach?  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mam nadzieję, że cisza przed burzą...

(mam czasem dłuższą chwilę nieobecności tutaj, ale zaprawdę powiadam: Nie zlewam sprawy i cisnę ją jak tylko mogę....).

 

Wiem, że prawnicy, księgowi, ekolodzy, bhpowcy, matki, żony, kochanki walczą z papierkami, pozwoleniami itp itd, ale wiesz jak takie sprawy czasem się toczą w urzędach :(

 

Pozdro

Beny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chłopaki (i dziewczyny oczywiście, jeśli są)

 

Jak już wspomniałem wyżej - mogą być chwile mojej dłuższej nieobecności na forum, ale sprawy się toczą. Powoli, ale się toczą.

 

Na dzień dzisiejszy sprawy wyglądają następująco:

W pierwszej połowie maja możemy spiknąć małego spota organizacyjnego oraz będzie już dostęp do lokalu w trybie prowizorki opisanej kilka postów wyżej.

Na otwarcie "full wypas" musimy jeszcze czekać i trudno wyrokować ile jeszcze potrwają formalności urzędowe (tygodni? miesięcy?).

Na to wpływu nie mamy, a stety-niestety osiągnięcie etapu "full wypas" musi być "full legal".

 

Pozdro

Beny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęgi, fanfary i pokazy F16 zostawmy na to właściwe otwarcie ;)

Obecne potraktujmy jako mocno robocze przygotowanie do projektu i dlatego dostrzegam sens takiego spotkania - Wasze pomysły, wnioski i uwagi będą zapewne bardzo cenne.

A aktywność w klubie od początku jego istnienia oczywiście zostanie odpowiednio nagrodzona - przywileje, rabaciki, etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z myjni, gdzie poganiany przez czekających w kolejce nie dałem rady nawet pianownicy wyciągnąć. Ledwo felgi umyłem... :thumbdown:

Innymi słowy nie mogę się doczekać otwarcia :good: i chętnie zaglądnę na pierwsze, robocze spotkanie - a nuż się na coś przydam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Właśnie wróciłem z myjni, gdzie poganiany przez czekających w kolejce nie dałem rady nawet pianownicy wyciągnąć. Ledwo felgi umyłem... :thumbdown:

Innymi słowy nie mogę się doczekać otwarcia :good: i chętnie zaglądnę na pierwsze, robocze spotkanie - a nuż się na coś przydam :o

 

Wpadnij do Bedzina na myjnie na "zamkowym" zaraz tam jade :) zawsze jest luźno milo i przyjemnie :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie tam to zawsze obok na ręczna możesz podjechac:)

Domel mówisz o tej na zajezdni?

jak dla mnie nr 1 obecnie jest ta naprzeciwko makro- ciśnienie w lancy ma konkretnie takie ze można dobrze auto objechać... jeśli chodzi o Bedzin to na syberce i koło netto od str dąbrowy to porażka - ja mam większe ciśnienie jak kilka browarów przyjmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Na jakiej ulicy jest ta myjnia? Chętnie zaglądnę jeśli jest spokojnie, bo u mnie to od 8 rano kolejka praktycznie non stop... więc z reguły jeżdżę ok. 6 :kox:

 

https://maps.google.com/maps?q=50.32800 ... 1&t=h&z=18

 

Cicho i spokojnie.

 

Tam za biedronka https://maps.google.com/maps?q=50.32800 ... 6,,0,-0.93

 

Te na syberce i w centrum sa "pilnowane". Ta na syberce bardzo zaborczo ale ta kolo zajezdni autobusowej z 6 stanowisk zredukowali do 3 i sa kolejki. Kiedys moja ulubiona. Dzis wole ta kolo biedronki.

 

Zapraszam. Duuuzo miejsca. Cisza spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nr 1 obecnie jest ta naprzeciwko makro- ciśnienie w lancy ma konkretnie takie ze można dobrze auto objechać...

Na przeciwko makro i castoramy przy trasie Katowice-Olkusz? Kurcze, to mocniej już daje chyba na Mireckiego przy BP i stacji kontroli pojazdów. - tam myję najczęściej. Otwarli też jakiś czas temu myjnie na 4 chyba stanowiska w Dąbrowie na Sobieskiego obok Silesii - chyba najdłuższy czas ze 1 zeta. Ale niestety przekłada się to niskie ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9Na tej myjni obok makro lub w DG obok Opla (wybudowali taką samą jakiś czas temu), niestety nie da rady myć własnymi środkami - ręcznie, bo zaraz się dopierniczą ludzie z kolejki tak jak ostatnio do mnie, że przyjechałem sobie wymyć letnie koła a nie korzystam z programu tylko używam własnych środków (gloria + pędzelek)

 

Swego czasu, wg. mnie najlepszą myjnią w DG do ręcznego mycia była ta co znajduje się za stacją gazu przy ul. Legionów Polskich (niemalże naprzeciwko Orlenu). Nikt się mnie nie czepiał jak stałem na stanowisku 3h, dlatego bo mało ludzi na nią jeździło bo wybudowali ją w takim miejscu że trudno ją dostrzec.

Teraz nie wiem czemu została zamknięta - taśmą ogrodzone i wyłączone z pradu...

Kiedyś podobnie było tylko że myjnia normalnie działała, to taśmy ktoś po zrywał i się myło, a teraz kupa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Spotkanie Robocze Grupy Założycielskiej Klubu "Dla nas to coś więcej, niż czyste auto" ;)

 

Proponuję piątek 10.05. godz. 17:00

Lokalizacja na terenie firmy AUTOMORE Sp. z o.o. Katowice al. Korfantego 179a

http://mapa.targeo.pl/Korfantego_Wojcie ... 95c8ef4ada

 

Z powodów techniczno-organizacyjnych spot ten musi mieć charakter zamknięty - ochrona będzie wpuszczać tylko osoby zapisane poniżej.

Oczywiście jest to tymczasowy stan sprawy...

 

Deklarujcie proszę obecność na poniższej liście:

1. Benkace

2.

3.

 

Jeśli ten termin będzie problematyczny dla zbyt wielu osób - będziemy szukać alternatywnego...

 

Jestem do Waszej dyspozycji również na PW.

 

Pozdro

Beny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Piątki mam nockę
Za takie poświęcenie i determinację dostaniesz pierwszeństwo wyboru najlepiej usmażonej kiełbaski ;)

 

[ Dodano: 8 Maj 2013, 23:23 ]

Jest nas trzech póki co (dodatkowo clhseba ma ciśnienie do pracy), a mam kilka zapytań o przełożenie na sobotę np. 18.05.

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 8 Maj 2013, 23:23 ]

Jest nas trzech póki co (dodatkowo clhseba ma ciśnienie do pracy), a mam kilka zapytań o przełożenie na sobotę np. 18.05.

Co sądzicie?

 

 

ooooo To już o wiele lepiej ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.