Skocz do zawartości

Samoobsługowa CarSPA myjnia Katowice - Sonda.


Benkace

Czy jesteś zainteresowany korzystaniem z przedstawionej w poście usługi, jeśli powstanie w Katowicach?  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze Spotkanie Robocze Grupy Założycielskiej Klubu "Dla nas to coś więcej, niż czyste auto" ;)

 

Proponuję piątek 10.05. godz. 17:00

Lokalizacja na terenie firmy AUTOMORE Sp. z o.o. Katowice al. Korfantego 179a

http://mapa.targeo.pl/Korfantego_Wojcie ... 95c8ef4ada

 

Z powodów techniczno-organizacyjnych spot ten musi mieć charakter zamknięty - ochrona będzie wpuszczać tylko osoby zapisane poniżej.

Oczywiście jest to tymczasowy stan sprawy...

 

Deklarujcie proszę obecność na poniższej liście:

1. Benkace

2.

3.

 

Jeśli ten termin będzie problematyczny dla zbyt wielu osób - będziemy szukać alternatywnego...

 

Jestem do Waszej dyspozycji również na PW.

 

Pozdro

Beny

 

szkoda, ze tak wczesnie do 17 jestem w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra - demokratyczną większością chętnych + deklaracja obecności dostawcy sprzętu i chemii

(...oj przyciśniemy go jak trzeba ;) ) przekładamy spotkanie na sobotę 18.05.

 

Proponujcie jakąś godzinę Wam pasującą...

t_scarf - o której godzinie w Twojej sytuacji mógłbyś podjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś rzadko mam okazję ostatnio przysiedzieć przy komputerze i zobaczyłem ten wątek i od razu mi się pojawił banan na twarzy :D

 

Od razu mówię, że nie jestem żadnym nawet micro znawcą detalingu bo miejsca na to nie mam, fundusze ograniczone ale chętnie bym przyjechał nawet się czegoś nauczyć jak będzie się działo.

Jest spora liczba osób, która czyta forum, które jest ogromną bazą teorii a potem to nie wychodzi jak powinno w praktyce.

Oprócz możliwości samemu mycia samochodu, bądź oddania go w czyjeś ręce z mojej strony proponowałbym możliwość nawet organizowania np co któryś weekend takich micro warsztatów czy pokazów jak np zrobić dobrą korektę niekoniecznie or razu za jakąś mega wygórowaną cenę.

Część z Was pewnie używa droższych a część tańszych środków.

Niemniej jednak każdy początkujący forumowicz jakby mógł zerknąć na techniki pracy było by to naprawdę bardzo pomocne.

 

I to piszę patrząc na siebie samego również :)

 

Chętnie bym przyjechał na spotkanie jako raczkujący uczeń tematu, który coś delikatnie zrobił swojej megance ale w przyszłości chciałby więcej :ad:

No ale niestety problemy ze zdrowiem pewnie jeszcze jakiś czas mi nie pozwolą na obciążanie nóg :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizowania np co któryś weekend takich micro warsztatów czy pokazów jak np zrobić dobrą korektę
Myślę, że to jest świetny pomysł i chyba mam nawet zawodowca, który by takie warsztaty poprowadził (forumowicza, ale się jeszcze nie ujawnił w naszym wątku :evil: )

 

No ale niestety problemy ze zdrowiem pewnie jeszcze jakiś czas mi nie pozwolą na obciążanie nóg
Jeśli jednak dasz radę się jakoś dokulać - zapraszamy!

 

A zatem jeszcze raz pełne info:

 

Pierwsze Spotkanie Robocze Grupy Założycielskiej Klubu "Dla nas to coś więcej, niż czyste auto" ;)

 

Sobota 18.05. godz. 15:00

Lokalizacja na terenie firmy AUTOMORE Sp. z o.o. Katowice al. Korfantego 179a

http://mapa.targeo.pl/Korfantego_Wojcie ... 95c8ef4ada

 

Z powodów techniczno-organizacyjnych spot ten musi mieć charakter zamknięty - ochrona będzie wpuszczać tylko osoby zapisane poniżej.

Oczywiście jest to tymczasowy stan sprawy...

 

Deklarujcie proszę obecność na poniższej liście:

1. Benkace

2.

3.

 

Jestem do Waszej dyspozycji również na PW.

 

Pozdro

Beny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benkace, ja bym chętnie podjechał, ale nie wiem czy mi się uda z uczelni urwać. Mnie to marzy się, aby na takim spotkaniu ustalić spotkanie, na którym udało by się zrobić jakąś w miarę konkretną pracę nad jakimś autem... :roll: Nie tylko "pierdu, pierdu" przy kawce i pizzy, ale jakieś konkrety. :-]

 

Myślę, ze to by fajnie rozreklamowało lokal 8-)

 

Benkace, dopisz mnie proszę, jak się nie uda i zostanę w Gliwicach na egzaminie, to dojadę następnym razem. Daj jakiś kontakt, jak bym miał nie przyjechać poinformuję telefonicznie, jeśli można. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to marzy się, aby na takim spotkaniu ustalić spotkanie, na którym udało by się zrobić jakąś w miarę konkretną pracę nad jakimś autem...
Kilka postów wyżej padł taki pomysł i oczywiście będzie realizowany!!!

 

dopisz mnie proszę, jak się nie uda i zostanę w Gliwicach na egzaminie, to dojadę następnym razem. Daj jakiś kontakt, jak bym miał nie przyjechać poinformuję telefonicznie
Dopisany i trzymam kciuki za dojazd ;)

Tel kontakt wysłałem Ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak napisał/a:

Mnie to marzy się, aby na takim spotkaniu ustalić spotkanie, na którym udało by się zrobić jakąś w miarę konkretną pracę nad jakimś autem...

Kilka postów wyżej padł taki pomysł i oczywiście będzie realizowany!!!

 

:oops::oops::oops: ...faktycznie, nie doczytałem :/

Tel kontakt wysłałem Ci na PW.
:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj kilka dni temu w poszukiwaniu porad na temat kosmetyki aut. Kupiłem pierwsze auto (uzywane, 13 lat,stan niezly ale chciałem je wypieścic, wyczyścić, tchnąć życie) potem zaczałem szukać informacji o kosmetykach i się wciągnąłęm :) nie jestem juz taki mlody :D Ale nie wciagal mnie temat dopoki nie musialem zrobic prawka i kupic auta, zassało mnie mocno :D Kupiłem pierwsze kosmetyki i zaczałem szukać takiego miejsca w Warszawie jak to o czym piszecie od samego początku.. i tylko moge wam pozazdroscic albo zaczac odwiedzac teściów żony najlepszego kolegi, którzy mieszkają w Katowicach :) Może zabiore się z nimi..

 

Tak czy inaczej, słyszeliście może o takiej incjatywie w Warszawie? Albo chociaż o miejscu gdzie można sopkojniej, chociaż godzinke dwie popracować.

 

Wiem, jestem zielony w temacie, ale skoro sie uczyc to od najlepszych :) Na razie kupiłem co tylko mogłem i wybieram się jutro do kolegi pod Warszawe, użyczy mi podwórka i warsztatu. Ale i tak nie będe mógł użyć szamponu, bo, wiadomo, przepisy. Wiec najpierw jakas bezdotykowa, potem do niego, jeszcze raz wodą i jazda.. :)

 

Ale co ja tam zdąże jak żona w domu z noworodkiem i dwólatkiem, a do niego jade godzine :/:( Gdyby było takie miejsce w Warszawie, calodobowe.. ahhh to by było pieknie :)

 

Sorka za rozpisanie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do niego jade godzine
Oj Stary - no to dołóż jeszcze 2 godzinki jazdy nocą i już jesteś u nas! :good:

Całą nockę masz do zabawy i z rana do domu. No ale po 300km jazdy będziesz pewnie z powrotem brudny, więc śniadanko i ....z powrotem do nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy powod jest dobry do zabawy z autkiem :D Auto kupiłem (tego samego dnia co urodził mi się syn, 3 dni temu :D ) A już mam dwie siatki skitrane w szafie i troche w bagazniku, sprzetu :D MF, szmatki, gąbka do polerki, czarnidła, płyn do felf, szyb, kokpitu, nowe kołpaki :)) Jakby zona wiedziala ile nakupiłem to uuu... dlugo bym grzał ławe ;)) Ciesze się na jutrzejszy dzień jak dzieco na gwiazdke a i tak mam wyrzuty sumienia ze wciskam mamie pod opieke dzieciaki i zonke.. ale tlumacze sobie ze chce wypolerowac autko na 1 komunie chrzesnicy w niedziele :)

 

Nie wiedziałem że jest aż taki problem żeby człowiek mógł w spokoju kilka godzin (pól dnia, albo dzien mi dajcie :D ) i podłubać przy autku. Oglądaliście Kariere Nikosia? Tam jest akcja że załatwia blokade na zagęszczacz zeby koledze lepiej schodził. Coś mi się wydaje że jakis koleszka z partii miał sieci myjni, nie szło mu, to powymyslali te przepisy niby pod ochrone srodowiska i teraz cierp człowiecze :(

 

Troszke się o siebie martwie. Bo się wkrecilem :D Żona już mi powiedziała że jednego kiedyś spławiła bo wolał auto ;)) U mnie tak nie bedzie, mam nadzieje ;)) ale wkrecilem sie mocno i żal mnie ściska że jutro bede uzywal półsrodków bo czasu mało (kasy tez nie duzo poki co) i miejsca brak dobrego.

 

No nic, nie chce tworzyć offtopiku bo pewnie gdzieś jest temat o meijscówkach w Warszawie. Ale jak nie ma, a mi nie przjedzie to jeszcze sam skrzykne kilka tatuśków co to cichaczem polerują autka pod blokiem ;))

 

Ps. A pomyslec że kręciłem kiedyś z tą moją koleżanką z Katowic tylko jakoś nam się nie zeszło, ehh ;)) Jakby to skwitować: rzyć i już :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z pracy wróciłem :(

 

Mój przyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania :(

Ktoś musi dzisiaj przyjść do Piekarni popołudniu i oczywiście padło na mnie :(

ale jestem w trakcie zamieniania się z Kolegą :-]

 

Niestety właśnie zbieram sie do ... ROBOTY ! :wallbash:

Jakieś :zly::zly: Babsko będzie piekło kołocze na wesele i muszę z nią siedzieć w piekarni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mnie to marzy się, aby na takim spotkaniu ustalić spotkanie, na którym udało by się zrobić jakąś w miarę konkretną pracę nad jakimś autem... :roll: Nie tylko "pierdu, pierdu" przy kawce i pizzy, ale jakieś konkrety. :-]

 

Myślę, ze to by fajnie rozreklamowało lokal 8-)..

 

to ja za takie spotkania podziękuję !! po ostatnim takim "projekcie" do dziś mam niestrawność... :dontknow:

 

jak ustalicie termin kolejnego spotkania "pierdu, pierdu przy kawie" to chętnie wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Z góry było zakładane, że będzie to pierdu pierdu przy kawie, bo chciałem chociaż poznać Wasze preferencje co do wyposażenia i organizacji lokalu, bo jest to najlepszy moment (w trakcie adaptacji).

Kto dojedzie, ten będzie i tyle. Projekt tak czy owak pcham dalej i kto woli przyjechać "na gotowe" - dam znać.

 

 

[ Dodano: 18 Maj 2013, 22:15 ]

Ktoś musi dzisiaj przyjść do Piekarni popołudniu i oczywiście padło na mnie :(
Spoko Seba - następnym razem weźmiesz se L4 w robocie na wszelki wypadek ;)

 

[ Dodano: 18 Maj 2013, 22:12 ]

Bardzo dziękuję przybyłym za obecność i zainteresowanie tematem! (pomagasy poleciały!)

Moim zdaniem warto było się spotkać i oczywiście wszystkie Wasze opinie, propozycje i wystawiona ocena ogólna mają ogromną wartość dla projektu!

 

Będę informował o dalszych postępach i kolejnym - już uruchomieniowym - spocie :)

 

Pozdro

Beny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję przybyłym za obecność

 

Benkace, dzięki za zaproszenie, kawę i ciasto ;)

 

Powiem tak: Veni, vidi, ...ciasto zjadłem ;)

Muszę przyznać, ze jakoś nie wierzyłem w ten projekt :song: Ale widziałem zaawansowanie prac oraz podejście Benego i jego teamu do tego i wiem, że temat wypali.

 

Miejscówka jak i planowane wyposażenie, na najwyższym poziomie. Będzie to świetne miejsce dla tych którzy nie mają własnego garażu, ani spokojnego bezdotyku :good: Dodatkowo, jako że pomieszczenie dwustanowiskowe przeznaczone na nasz cel, będzie zimą ogrzewane, będzie to również miejsce na zimę dla tych, co zimą nie mają gdzie umyć auta ze względu na brak kanalizacji w garażu :-]

 

Tak jak rozmawialiśmy, będzie to też miejsce, gdzie będzie można kupić całodobowo podstawowe kosmetyki, szmatki i inne duperele,których podczas prac zawsze może zabraknąć. :kox:

 

Jeszcze dwa słowa o wielkim otwarciu. Planowane jest całkiem niedługo, kwestia miesiąca dwóch :song: Zzgodnie z rozmowami, oprócz grilla, uda się prawdopodobnie zorganizować jakąś konkretną robotę na jakimś aucie :ad::-] Myślę, że konkrety niedługo się urodzą :song:

 

Podsumowując, projekt bardzo zaawansowany, ludzie zajebiści, pozytywnie zakręceni, z super poczuciem humoru. :good:

Jak bym miał konto na fejsie, dał bym lajka :good::kox:

Czekam z niecierpliwością na otwarcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja też już jestem chętny. Generalnie w planach na przyszły rok mam zakup maszyny i chętnie bym przyjeżdżał zobaczyć na tą chwilę jak się nią posługujecie żeby mieć chociaż spojrzenie live na technikę czy inne podstawy bo robota ręczna w moim małym garażu, gdzie RClio II z dwóch stron ciężko obejść mija się z celem a nie mam innego miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.