Skocz do zawartości

Płyn do prania tapicerki materiałowej


svchost91

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś się orientuje może czego można dodawać do prania/ po praniu tapicerki żeby zostawał jakiś zapach? Większość presprayów i środków do ekstrakcji nie ma zapachu, a jak ma to taki, który nie zostawia po sobie trwałości na dłużej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

702071 Pit_Krk, a nie wiem, zależy jak mnie najdzie ochota

Za to jak moderatora najdzie ochota to dostaniesz ostrzeżenie, posty polecą do kosza i tyle sobie popiszesz tutaj. Jeśli ci się coś nie podoba wśród laików to po co zadajesz tu pytanie. Zawsze możesz spytać na forum onetu albo auto świata... tam są mądre głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Pit_Krk[/ref], a nie wiem, zależy jak mnie najdzie ochota. Nie masz wiedzy to spokojnie, omiń post i nie reaguj (nie denerwuj się na swoje braki), nawet wskazane, bo od laików niepotrzebna mi żadna wiedza.

 

Z tak chamskim podejściem wytrwałości i powodzenia życzę w oczekiwaniu na odpowiedzi na Twoje pytania.

Jak widać kultura wypowiedzi dla niektórych jest obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[ref]Pit_Krk[/ref], a nie wiem, zależy jak mnie najdzie ochota.

To nie do końca tak Kolego. Na forum mamy zasadę że nie zadajemy tych samych pytań w każdym temacie który nam się spodoba. Proszę stosować się do tej zasady. Twój identyczny post w drugim temacie usunąłem.

 

Nie masz wiedzy to spokojnie, omiń post i nie reaguj (nie denerwuj się na swoje braki), nawet wskazane, bo od laików niepotrzebna mi żadna wiedza.

 

Z tak chamskim podejściem wytrwałości i powodzenia życzę w oczekiwaniu na odpowiedzi na Twoje pytania.

 

Zgadza się w pełni z kolegą Piotrem. Patrząc na to z jakim szacunkiem zwracasz się do ludzi których po pierwsze nie znasz a po drugie mylnie oceniasz ich wiedzę i doświadczenie, również szczerzę wątpię aby ktoś pofatygował się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Pit_Krk[/ref], a nie wiem, zależy jak mnie najdzie ochota. Nie masz wiedzy to spokojnie, omiń post i nie reaguj (nie denerwuj się na swoje braki), nawet wskazane, bo od laików niepotrzebna mi żadna wiedza.

 

Z tak chamskim podejściem wytrwałości i powodzenia życzę w oczekiwaniu na odpowiedzi na Twoje pytania.

Jak widać kultura wypowiedzi dla niektórych jest obca.

 

Chamskie to jest czepianie się dodania postów i marnowanie czyjegoś czasu żeby móc się czegoś doczepic, nadmieniam w ogóle nie związanego z tematem. Rozumiem, że niektórzy dowartościowują się takimi uszczypliwosciami przez internet. Dodam, że z pewnością nie to jest celem tego forum, także nie rozumiem zasadności takiego zwracania uwagi nic nie wnoszacego do zadanego pytania. Więc zadam pytanie retoryczne, kto jest tu chamski.

 

W twojej kwestii więcej czasu poświęcać nie będę. Nic nie wnosisz do zapytania, to omiń je i scrolluj dalej w poszukiwaniu punktu zaczepienia.

 

Dodane po 6 minutach 21 sekundach:

[ref]Pit_Krk[/ref], a nie wiem, zależy jak mnie najdzie ochota.

To nie do końca tak Kolego. Na forum mamy zasadę że nie zadajemy tych samych pytań w każdym temacie który nam się spodoba. Proszę stosować się do tej zasady. Twój identyczny post w drugim temacie usunąłem.

 

Rozumiem, mój błąd.

 

Nie masz wiedzy to spokojnie, omiń post i nie reaguj (nie denerwuj się na swoje braki), nawet wskazane, bo od laików niepotrzebna mi żadna wiedza.

 

Z tak chamskim podejściem wytrwałości i powodzenia życzę w oczekiwaniu na odpowiedzi na Twoje pytania.

 

Zgadza się w pełni z kolegą Piotrem. Patrząc na to z jakim szacunkiem zwracasz się do ludzi których po pierwsze nie znasz a po drugie mylnie oceniasz ich wiedzę i doświadczenie, również szczerzę wątpię aby ktoś pofatygował się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

 

Odnoszac sie do twojej wypowiedzi, nie jest celem tego forum poznanie osoby, która zamiast pomóc odpowiadając merytorycznie na zadane pytanie szuka punktu zaczepienia do uszczypliwosci. Nie pytam o czyjeś doswiadczenie, więc dlaczego chcesz mi narzucić, co mam brać pod uwagę, a co nie?

Szacunek przyznajesz wypowiedzi osoby, która zamiast odpowiedziec na pytanie, wystosowuje chamskie zapytanie zamiast albo ominąć post, co do którego nie ma pojęcia na odpowiedź albo grzecznie przypomniec o panujacych tu zasadach.

Szacunek rozumiem wg Pana moderatora działa wybiórczo? Byleby tylko "jedyna słuszność" byla na wierzchu.

Nie widzę tu profitów z kontynuowania bezsensownej próby siły zamiast skupić się na merytorycznych treściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]mrówka[/ref], nie obracaj kota ogonem. Piszesz po 100 razy to samo metodą kopiuj wklej. Irytujące to jest. Tak się składa, że też otwarłem posty nieprzeczytane i każdy temat czytam po kolei. Idzie się wkurzyć jak czytasz w 3 temacie TEN SAM CO DO PRZECINKA POST! Nie tak funkcjonuje forum. KA istnieje tyle lat, że 99% odpowiedzi już tu padło. Wystarczy poszukać. Jeśli pytania nie było, zadajesz je w JEDNYM temacie a nie w 3. Potem robi się syf na forum, bo właśnie jak ktoś szuka to nic nie idzie znaleźć. Źle zrobiłeś ty a nie nikt inny upominając cię, że piszesz to samo po raz N-ty. Na każdym forum są takie zasady, to żadna nowość. Zamiast przyznać się do błędu, to jeszcze filozofujesz :-] Tak czy siak... jak widać do odpowiedzi nikt się nie pokwapi. Ale... sam sobie jesteś winny. :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Mam mały problem z moim autem, mianowicie wylał mi się karnister z ropą w bagażniku :/ (bagażnik oraz kanapa)

chciałbym Was prosić o pomoc. Jakimi środkami miałbym to usunąć i wyprać. Będę miał możliwość korzystania z odkurzacza puzzi 8/1 a ze środków rm 760 oraz rm 769. Wypiorę całe auto i jakich środków użyć/dokupić? dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy mi na wyczyszczeniu kanapy.

możesz mi kolego polecić środki i w jakiej kolejności ich użyć wiem że ten temat jest wałkowany od dawna ale każdy poleca coś innego ciężko coś wybrać. mówiono mi że rm 769 posłuży mi od usunięcia ropy, mam jeszcze rm 760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepierz presprayem całość a potem gdzie wylała Ci się ropa spryskaj odplamiaczem, dobrze przeszczotkuj i wypłucz dobrze tapicerkę. Jeśli mimo to nadal zostanie zapach ropy spróbuj z odplamiaczem ale na suchy materiał. Aczkolwiek jeżeli gąbka Ci przesiąkła ropa to wymiana tapicerki zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej , wypralem dzisiaj tapicerke bagaznika po wylanej farbie emulsyjnej , uzywalem do tego pre spray od tersusa ,ale nadal szara tapicerka miejscami przechodzi w odcien czerwonawej farby. Czy np. dedykowany srodek Chemspec POG zrobi troche lepsza robote? Czy on aby nie jest do

farb olejnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.