Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

I jak tam, macie już Diablo 3 :D . Ja się przyznam, że przez diablo przedwczoraj kupiłem podzespoły do złożenia nowego kompa :lol: . Wg sklepu internetowego jutro po 16 maja byc gotowe do odbioru w netpunkcie, przed odbiorem do Media Markt i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio gniotę The Walking Dead i w oczekiwaniu na nowy odcinek do ściągnięcia z SEN wróciłem do korzeni i przechodzę Metal Gear Solid HD. Snake w lepszej rozdzielczości to jest to :D :D ogółem graczem jestem od lat, gram tylko na konsolach, stare PSX, PS2 gdzieś w szafie jeszcze leżą chodź teraz od premiery tylko PS3. W co gram to ciężko powiedzieć bo na półce z grami ponad 60tytułów i ciągle dochodzą. Ale jak ktoś ma problem z jakąś grą to walić śmiało to może pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem do korzeni i przechodzę Metal Gear Solid HD

:good: Mam to w najbliższych planach. Teraz planuje sprzedac troche gier z ps3 które są na PC, bo przedtem mialem starego kompa i w nowosci gralem na konsoli a teraz to zostawie sobie na ps3 tylko takie typowo konsolowe tytuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj kumplowi kupić w nocy w tesco, normalnie zapisy na kartkę były jak za komuny.

Co do mgs'a to jest to jedna z moich najważniejszych gier, nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz przeszedłem jedyneczkę na psx, chyba z 13lat temu, aż łezka się w oku kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą część począwszy od MSX'oych MG, aż po nowe Peace Waker poprzechodziłem niezliczoną ilość razy na wiele sposobów w tym osiągając rangi Big Boss (przejście bez alarmu, wykrycia, zabicia nikogo). Ehhh Hideo Kojima to bóg :) z utęsknieniem czekam na pierwsze informacje o MGS5 oraz jak i z kim historia tej japońskiej telenoweli się potoczy :D

 

nowe klony?? uzdrowiony Snake?? Kto wie co w tej szalonej japońskiej głowie siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie moge się doczekać gta 5... ostatnio mnie tknęło na klaski i gram całymi dniami w gta 2 :good:

 

Phi, ja z miesiąc temu GTA 1 znalazłem działające na XP, to dopiero krok wstecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się tylko że bez Hideo to już nie będzie to samo. Choć mam nadzieję że coś tam będzie doglądał swoje dziecko.

 

Hideo odchodzi od ekipy już od czasów MGS2 więc on był, jest i będzie więc bać się nie musimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam 112 godzin przegrane, ale z jakiegoś powodu gra się wysypuje średnio co 20 minut i brakło mi cierpliwości. Może po reinstalce systemu będzie lepiej ;)

 

inwestuj w PS3 i nie masz tego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.